PODPOWIEDZI:

MSI prezentuje nowego laptopa serii Prestige!

Szybki spis treści:
MSI prezentuje nowego laptopa serii Prestige!

Tegoroczne targi CES rozkręcają się na dobre, a dobitnym na to dowodem jest prezentacja najnowszego laptopa dla biznesu od firmy MSI. Co ciekawe, urządzenie zostało skonstruowane we współpracy z najpopularniejszym kanałem przyrodniczym, co może tylko potęgować zainteresowanie jego kupnem. Zapraszam!

Nie od dzisiaj wiemy, że MSI nie pieprz... "bawi się" w tańcu i potrafi w sposób pozytywny zaskoczyć nas kolejnym świeżym urządzeniem.

Nie inaczej jest w przypadku obecnie prezentowanego laptopa dla ludzi biznesu, którym bez wątpienia jest MSI PS63 Modern! Czyżby targetem wspomnianego produktu były jedynie osoby pracujące w biznesie? Bez wątpienia, model ten może być użytkowany na wszelakie sposoby, ale to od Was zależy, do czego zostanie użyty ostatecznie. Przekonajcie się sami!

Front MSI PS63 Modern

Seria Prestige słynie z niezwykle starannego wykonania, stonowanych kształtów oraz naprawdę dobrych podzespołów bazowych, które mogą wielce pozytywnie zaskoczyć niejednego potencjalnego użytkownika. Zamiast jednak niepotrzebnie owijać w bawełnę, przejdźmy do konkretów i rzućmy wnikliwym okiem na specyfikację:

Specyfikacja MSI PS63 Modern

 

PS63 Modern

Procesor

ósmej gen.  Intel® Core™ i7

Wyświetlacz

15.6” FHD, IPS, sRGB

Grafika

NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z Max-Q design, 4GB GDDR5 (8RB)

Intel® integrated graphics (8M)

Pamięć

DDR4-2400, 2 Slot, Maks. 32GB

Dysk

1 x M.2 SSD Combo slot (NVMe PCIe Gen3 / SATA)

1x M.2 SSD (SATA)

Input

Single Backlit Keyboard (white), Fingerprint Sensor

Komunikacja

802.11 ac Wi-Fi + Bluetooth 5

Audio

Głośniki 2x 2W

I/O

1x Typ-C USB3.1 Gen1 (with display)

2x Typ-A USB3.1 Gen1 (1 port support QC3.0)

1x Typ-A USB3.1 Gen2

1x HDMI

Czytnik kart Micro SD

Wyjście słuchawkowe Jack 3.5 mm

Gniazdo ładowania

Akumulator 
Adapter

4-Komorowy, 82WHr / 90W (8RB)

4-Komorowy, 82WHr / 65W (8M)

Waga i Wymiary

1.65 kg / 356.8(W) x 233.7 (D) x 15.9(H) mm

Certyfikaty

q.pngm.pngqk3.0.png

Wygląda obiecująco, nieprawdaż? Warto wiedzieć, iż laptop będzie dostępny w dwóch wariantach "8RC" oraz "8M". Ponadto, urządzenia zostaną wyposażone w system Windows 10 w wersji Home lub Pro.

Pamiętacie, jak wspominałem na początku o kanale przyrodniczym? Otóż, w/w model jest rekomendowany przez Discovery Chanel jako urządzenie idealnie spisujące się do obróbki wideo oraz grafiki komputerowej.

Cena i dostępność? Tego na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć, ale jeśli tylko nadarzy się odpowiednia okazja, nie omieszkamy Was o tym poinformować. Tymczasem, zapraszam serdecznie do komentowania.

blog comments powered by Disqus
MSI prezentuje nowego laptopa serii Prestige!