PODPOWIEDZI:

Toshiba pokazuje się Polakom od innej strony - Wprowadzi swoje AGD

Toshiba pokazuje się Polakom od innej strony - Wprowadzi swoje AGD

Toshiba wprowadzi AGD na rynki europejskie, w tym do Polski. Nowa seria urządzeń obejmuje lodówki, kuchenki mikrofalowe, pralki i wiele innych sprzętów z kategorii elektroniki użytkowej. Kiedy możemy się spodziewać ich premiery?

Najpewniej jesienią w sklepach w całej Polsce pojawi się AGD Toshiby. Proces wprowadzania na rynki europejskie urządzeń niekojarzonych raczej w naszej części świata z tą firmą jest podyktowany globalnym projektem rebrandingu. Urządzenia mają cechować się wysoką dbałością o szczegóły i przemyślanym designem.

Jak dotąd elektronika gospodarstwa domowego Toshiba znana była raczej w Japonii. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku wraz z rozpoczęciem globalnej ekspansji firmy. W tym, podczas IFA 2019, producent zebrał partnerów z 30 różnych krajów EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) na spotkaniu dotyczącym rozwoju marki.

- W nowej odsłonie marki uchwyciliśmy odzwierciedlenie pewności siebie w projektowaniu i komunikacji w połączeniu z naszym duchem Takumi oraz najwyższą dbałością o szczegóły – podkreśla Brando Brandstaeter, dyrektor Brand & Communication of Midea International Business w Toshiba.

W Polsce produktów z serii AGD tej firmy możemy spodziewać się jeszcze jesienią 2019 roku. Dystrybucją tych sprzętów w Europie Środkowo-Wschodniej zajmie się spółka Union Distribution.

Źródło: Toshiba.

blog comments powered by Disqus
Toshiba pokazuje się Polakom od innej strony - Wprowadzi swoje AGD