PODPOWIEDZI:

Telewizor LG OLED + LG V40 GRATIS - Promocja na którą warto się spieszyć

Telewizor LG OLED + LG V40 GRATIS - Promocja na którą warto się spieszyć

Do telewizorów OLED LG możesz otrzymać flagowy smartfon. Producent zorganizował interesującą promocję na ekrany z wyższej półki. “Co dwa OLED-y to nie jeden” to dość łatwy sposób na otrzymanie wraz z urządzeniem do oglądania filmów z wyższej półki również telefon korzystający z dobrodziejstw diod organicznych. W sam raz dla osób, które planują wymianę serca salonu.

LG V40 ThinQ otrzymasz do objętych promocją telewizorów LG OLED TV AI ThinQ. Wypada jednak się spieszyć, gdyż promocja trwa do 30 września 2019. Wspominaliśmy już o tej ofercie w newsie "Flagowy smartfon LG do telewizora OLED". Wszystkie urządzenia zakupione po tej dacie nie wliczają się już w ofertę promocyjną.

Porównaj pełną ofertę Telewizorów OLED na stronie sklepu Media Markt:

Telewizory LG OLED w MediaMarkt

Jakie telewizory wchodzą w skład promocji?

Chociaż promocja dotyczy różnych sklepów, postanowiliśmy się skupić na jednym - sieci Media Markt. Jakie sprzęty oferuje ten sklep w ramach akcji promocyjnej “Co dwa OLED-y to nie jeden”?

Telewizory nie należą do najtańszych - nie bez powodu. Mają duże i nowoczesne ekrany na bazie diod organicznych, które podświetlają się niezależnie. To oznacza, że taka matryca jest w stanie uzyskać niezłe kolory i głębokie czernie. To materiał na czołowe urządzenie w rankingu telewizorów. Perfekcyjne kontrasty są głównym powodem, dla którego sięga się po tego typu telewizor, ale nie jedynym.

Akcja promocyjna co dwa oledy to nie jeden

Urządzenia mają też wbudowany czterordzeniowy procesor α9 drugiej generacji. To sprawia, że są szybkie. Łatwo przełączysz się pomiędzy serwisami VOD a kanałami telewizyjnymi lub przeglądarką. Oprócz tego sprzęty z tej serii wspierają Dolby Vision dla poprawy jasności i realnych kolorów, a także Dolby Atmos symulujący dźwięk przestrzenny znany z kin.

Jak wziąć udział w promocji?

Niezależnie od tego, gdzie kupisz telewizor, aby wziąć udział w promocji i dostać własny egzemplarz telefonu LG V40 ThinQ, musisz przed 30 września wykonać następujące czynności.

  1. Wejdź na stronę promocyjną sklepu Media Markt.
  2. Rozpocznij proces rejestracji.
  3. Wpisz model zakupionego produktu, nazwę sklepu, ew. adres sklepu, datę zakupu, cenę i numer seryjny telewizora.
  4. Prześlij zdjęcie paragonu albo faktury VAT.
  5. Prześlij zdjęcie naklejki znamionowej na tylnej obudowie telewizora.
  6. Prześlij zdjęcie urządzenia w miejscu instalacji.
  7. Wypełnij dane adresowe do wysyłki telefonu.
  8. W ciągu 14 dni organizator promocji powinien zweryfikować rejestrację do akcji promocyjnej i nie później niż do końca października wysłać telefon.

Źródło: mediamarkt.pl

blog comments powered by Disqus
Telewizor LG OLED + LG V40 GRATIS - Promocja na którą warto się spieszyć