PODPOWIEDZI:

Promocja na smartfony i smartwatche Samsunga

Promocja na smartfony i smartwatche Samsunga

Promocja na smartfony i smartwatche Samsunga pozwoli ci odzyskać nawet 1000 złotych. Warunek? Odsprzedaż starego urządzenia firmy. Wszystko w ramach oferty Samsung Odkup zorganizowanej z okazji 10-lecia marki Galaxy.

Jakie modele telefonów i inteligentnych zegarków Samsunga obowiązuje voucher? Oferta dotyczy Galaxy Watch (w dwóch wersjach), a także smartfonów Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S10+.

Warto przy tym pamiętać, że voucher otrzymywany w ramach tej oferty tylko zwiększa cenę wykupu starego urządzenia. Żeby ją określić i ostatecznie otrzymać upragniony zwrot, należy skierować się na odpowiednią stronę Samsunga.

Zobacz ofertę na telefony w promocji:

Oferta na telefony Samsunga w Media Expert

Co warto wiedzieć o urządzeniach objętych promocją?

Przede wszystkim producent w regulaminach precyzuje, że sprzęty objęte promocją muszą być zakupione u oficjalnych partnerów handlowych. Wśród nich są największe sklepy, takie jak RTV Euro AGD, Media Expert i Media Markt, ale są też mniejsze. Przed zakupem trzeba sprawdzić, czy produkt z wybranej dystrybucji się kwalifikuje.

Ile kosztują wybrane modele serii w jednym ze sklepów i jaki otrzymacie voucher?

Objęte promocją telefony z serii Galaxy S10 oferują wysoką wydajność dzięki autorskiemu ośmiordzeniowemu procesorowi Samsung Exynos9 9820. Wraz 8 GB (lub nawet 12) pamięci RAM zapewni płynne korzystanie z aplikacji zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w trakcie wymagających rozgrywek. 

Najnowsze modele Samsung Galaxy S10

W zasadzie wersja standardowa smartfona różni się od tej z plusem głównie rozmiarami baterii, ekranu i maksymalną ilością RAM, a także miejsca na pliki. Ta pierwsza może mieć 8 GB pamięci RAM, a na dodatek pomieści 512 GB aplikacji i akumulator o pojemności 3400 mAh, a ta druga kolejno 12 GB, 1 TB i 4100 mAh. Obie wyróżnia za to atrakcyjny bezramkowy wyświetlacz AMOLED Quad HD+, przy czym w S10+ jest większy o 0,3 cala.

Zegarki to już prostsza sprawa. Obie wersje różnią się wersjami kolorystycznymi i rozmiarami. Można z nich korzystać do sprawdzania stanu zdrowia, jakości snu i słuchania muzyki. Wspierają też wiele aplikacji i różne sensory - barometr, GPS i wysokościomierz - w sam raz dla podróżników. Na dodatek są wodoodporne, znosząc ciśnienie do 5 atmosfer.

Zegarki z serii Samsung Galaxy Watch

Warto sprawdzić: Samsung oddaje pieniądze za piekarnik Dual Flex

Jak skorzystać z oferty Samsung Odkup?

W zasadzie sposób korzystania z tej oferty zależy od tego, jakie urządzenie kupiłeś. Podstawowe różnice zebraliśmy w tabeli, a szczegółowe instrukcje skorzystania z akcji promocyjnej poznacie dalej.

Smartfon

Smartwatch

Odsprzedaży jakiego sprzętu dotyczy voucher?

Telefon

Telefon, tablet lub smartwatch

Do kiedy trzeba kupić produkt?

Do 3 listopada 2019 roku

Do 17 listopada 2019 roku

Jaka jest wartość vouchera?

1000 zł (oba telefony)

150 zł (42 mm), 200 zł (46 mm)

Limit voucherów?

5000 (łącznie)

400 (42 mm), 600 (46 mm)

Promocja na telefony:

  1. Po zakupie telefonu od oficjalnego dystrybutora musisz dokonać jego aktywacji przed 6 listopada 2019 roku. Żeby to zrobić, należy uruchomić preinstalowaną aplikację Samsung Members i wypełnić w niej formularz.
  2. W ciągu 14 dni powinieneś otrzymać voucher - w aplikacji wyświetli ci się kod o wartości 1000 zł. Pamiętaj, ważny jest tylko przez 7 dni od daty pobrania!
  3. Ze wspomnianym kodem wejdź na stronę wyceny starego urządzenia (to koniecznie musi być telefon), sprawdź kwotę, jaką producent jest w stanie zaoferować za twój stary telefon i podaj otrzymany voucher, zwiększając ją o 1000 zł.
  4. Teraz wystarczy umówić się na dogodny termin z kurierem i czekać, aż odbierze smartfon. Firma określi czy urządzenie, które chcesz odsprzedać, spełnia warunki zakupu i, jeżeli przejdzie weryfikację pomyślnie, przeleje ci na konto umówioną kwotę.

Odbieranie kodu na Samsung Galaxy S10

Promocja na smartwatche:

  1. Po zakupie smartwatcha, musisz zarejestrować go za pomocą formularza producenta na koncie Samsung, aby móc odebrać voucher. Masz na to 7 dni od dnia kupna.
  2. Żeby zrealizować otrzymany kod, należy wejść na stronę Samsunga służącą do wyceny urządzeń. Następnie wystarczy odnaleźć sprzęt, który chcesz odsprzedać, określić jego stan (to służy właśnie do zdeterminowania ceny) i wpisać dane z vouchera.
  3. W dogodnym dla ciebie terminie kurier odbierze stary sprzęt, który trafi do producenta. Po weryfikacji stanu urządzenia pieniądze wraz z dodatkową sumą z vouchera trafią na twoje konto.

Poznaj 5 powodów dla których warto wybrać Samsung Galaxy S10

Źródło: Samsung.

blog comments powered by Disqus
Promocja na smartfony i smartwatche Samsunga