PODPOWIEDZI:

Wyciekła data wyprzedaży Steam!

Wyciekła data wyprzedaży Steam!

Najprawdopodobniej znamy daty najbliższych wyprzedaży sezonowych Steam. Na oficjalnym twitterze serwisu Steam Database (niezwiązanego w żaden sposób z Valve) pojawił się wpis zawierający proponowane okresy trzech różnych akcji promocyjnych. Chodzi o coroczne Halloween Sale, Autumn Sale i Winter Sale.

Daty wyprzedaży steamowych wyciekły między innymi za sprawą wydawców, którzy już otrzymali te informacje (oczywiście wraz z prośbą o to, aby ich nie przekazywać dalej). To dzieje się w zasadzie co roku, w okolicach października. Dlatego możecie być w miarę pewni, że daty są prawdziwe. Jeżeli więc planowaliście zakup nowej gry - zwłaszcza gatunku horror - warto chwilę poczekać.

Jak długo? Najwyraźniej tydzień. Wyciek wskazuje na to, że pierwsza wyprzedaż rozpocznie się już 28 października i potrwa do 1 listopada. Chodzi oczywiście o Halloween Sale.

Najprawdopodobniej z okazji wigilii wszystkich świętych (Samhain, Dia De Muertos lub też Dziadów - końcówka października jest całkiem rozchwytywana w różnych kręgach kulturowych), pojawią się głównie promocje związane ze strasznymi grami. Dlatego, jeżeli horror to nie wasz konik, prawdopodobnie więcej dla siebie znajdziecie niecały miesiąc później.

Leak wyprzedaży Steamowych

Autumn Sale ma wystartować 26 listopada. Potrwa nieco dłużej, bo aż do 3 grudnia. Jesienna wyprzedaż raczej nie będzie miała szczególnego nacisku na tematykę przecenianych produktów. Na dodatek nałoży się na Black Friday, czyli coroczne święto konsumenta (w tym roku 29 listopada). Dlatego wszystko wskazuje na to, że trafią się naprawdę spore zniżki.

Rok zamknie zapewne najbogatsza - w każdym razie na to wskazywałyby doświadczenia z poprzednich lat - wyprzedaż. Winter Sale będzie trwało aż dwa tygodnie. Wszystko po to, aby objąć sezon świąteczny. 

Zimowy szał cenowy zacznie się 19 grudnia, a skończy już na początku nowego roku - 2 stycznia. Niewykluczone, że pojawią się dodatkowe atrakcje w samym launcherze platformy, które pozwolą na zdobycie ekskluzywnych skórek, kodów rabatowych, emotikonek i punktów do poziomu Steam.

Źródło: Steam Database.

blog comments powered by Disqus
Wyciekła data wyprzedaży Steam!