PODPOWIEDZI:

Biedronka sprzedaje system inteligentnego oświetlenia

Biedronka sprzedaje system inteligentnego oświetlenia

Na półki Biedronki trafi inteligentne oświetlenie. Zresztą nie tylko - oprócz smart żarówek i taśm LED Hykker wyprodukował również smart gniazdo Wi-Fi z licznikiem energii. To wszystko składa się na system Hykker Smart Home, który pozwoli operować oświetleniem z poziomu smartfona przy pomocy aplikacji dostępnej wyłącznie na telefony z Androidem.

System inteligentnych żarówek, LED-ów i gniazd z Biedronki to niedroga opcja dla osób zainteresowanych rozwojem internetu rzeczy. Jeżeli ciekawi cię możliwość ustalenia harmonogramu dnia dla swojego domu - może być dla ciebie. Trzeba się jednak spieszyć, bo jak to z elektroniką w tej sieciówce bywa, szybko znika z półek.

Jeżeli jednak nie zniknie - będzie na nich leżeć do 4 grudnia. Sama promocja rozpoczyna się w czwartek, 21 listopada. W ramach niej będzie można kupić gniazdo Wi-Fi za 59,90, taśmę LED 3M z Wi-Fi w cenie 99 złotych. Na półki trafią również dwie żarówki - 7W, a także RGBW 9W - kolejno za 39,99 i 49,99 złotych.

Żarówka Hykker Smart Home

Producent reklamuje przy tym swoje produkty jako kompleksowy sprzęt o dobrych parametrach i wysokiej jakości. Zaczynając od końca - obie inteligentne żarówki mają gwint w standardowym rozmiarze E27 i działają na bazie diod LED. Wersja 7-watowa generuje wyłącznie światło białe, ale pozwala też na sterowanie temperaturą w zakresie od 2700 do 6000 kelwina. Dzięki aplikacji można ją zaprogramować czasowo.

Opcja mocniejsza daje 810 lumenów, co odpowiada mocy 60 watów w tradycyjnej żarówce. Może również pracować w zakresie RGBW - generuje światło kolorowe z palety 16 milionów barw. Ten bajer, podobnie jak temperaturę barwową i programowanie czasowe, można włączać z poziomu telefonu.

Taśma LED WiFi ma długość 300 centymetrów. Dzięki samoprzylepnej powierzchni instaluje się ją stosunkowo prosto. Może posłużyć na przykład za doświetlenie trasy w przedpokoju lub jako efektowny efekt łuny pod biurkiem. Jest odporna na zachlapania i daje wybór 16 milionów barw.

Taśma LED Hykker w łazience

Ostatecznie w ofercie jest też gniazdo Wi-Fi. W zasadzie stanowi przejściówkę między kontaktem a urządzeniami. Połączenie go z aplikacją pozwala m.in. na monitorowanie zużycia energii elektrycznej, zaprogramowanie wyłączania, a także powiadamianie o przekroczeniu poboru prądu w podłączonym sprzęcie. Dodatkowo gniazdo ma podświetlany włącznik, dzięki czemu łatwiej jest zlokalizować je w nocy.

Warto sprawdzić:

Źródło: myphone.pl.

blog comments powered by Disqus
Biedronka sprzedaje system inteligentnego oświetlenia