PODPOWIEDZI:

Kawasaki przecenione na Black Friday

Kawasaki przecenione na Black Friday

Bmobile.pl organizuje akcję promocyjną na Black Friday obejmującą między innymi sprzęty Kawasaki. Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą telefonów i ogólnie pojętej elektroniki planuje Czarny Piątek (a także Cyber Monday, bo zniżki potrwają od 29 listopada do 2 grudnia 2019 roku) pod znakiem sprzętów związanych z mobilnością. Wśród przecenionych urządzeń głównie hulajnogi elektryczne, ale nie tylko.

Promocje z okazji Black Friday w Bmobile.pl będą dotyczyły również dwóch innych sprzętów. Firma zdecydowała się objąć rabatem jeździk elektryczny Kawasaki i nawigację Beckera. Chociaż nie zapowiada się na to, aby było sporo przecen, sklep raczej nie odsłonił jeszcze wszystkich kart.

Jakie oferty w promocji?

A te, o których wiemy, prezentują się nieźle. Jeden z produktów będzie tańszy nawet o 550 złotych. Konkretnie wspomniany jeździk - Kawasaki Streetboard KX-ST10.1. To urządzenie przypominające poruszającą się bokiem deskę, z wystającym regulowanym stojanem i kierownicą. Nie pojawi się w rankingu hulajnóg, ale może być ekologiczną alternatywą w mieście dla samochodu.

To, wraz ze stabilnymi pedałami, sprawia, że użytkownik jest w stanie utrzymać odpowiednią postawę i lepiej kontrolować jazdę. Pomogą w tym również spore koła o średnicy 10,1 cala. Na pełnym naładowaniu streetboard pozwoli przejechać do 25 kilometrów, rozwijając prędkość nawet na poziomie 15 kilometrów na godzinę. Obecnie ten konkretny model w sklepie kosztuje 1949 złotych - w Czarny Piątek cena spadnie do 1399.

Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 na białym tle

Wspomniana nawigacja to Becker Active.6S CE. Ma oferować zestaw inteligentnych funkcji i podpowiadać w trakcie jazdy użyteczne informacje, a także sugestie dostosowane do sytuacji na drodze. 

Urządzenie analizuje historyczne dane o ruchu drogowych i gromadzi nowe w trakcie każdego przejazdu, zapamiętując jego przebieg i łącząc z danymi innych użytkowników. Ma zainstalowane mapy 20 krajów Europy, a w trakcie Black Friday i Cyber Monday jego cena spadnie z 499 złotych do 299.

Zobacz też: Jaka dobra hulajnoga elektryczna?

Trzy marki hulajnóg elektrycznych

Spadnie także cena wybranych elektrycznych hulajnóg. Wyprzedawane będą produkty marki Fiat, Rider i dwa modele dziecięcych maszyn od Kawasaki. Te ostatnie brandowane są popularnymi zabawkami - Kawasaki Barbie BB-KS-5.5 i Kawasaki Hot Wheels HT-KS-5.5. Obie wyposażono w antypoślizgową i szeroką podstawę, a także regulowaną kierownicę. Dodatkowo nie ważą zbyt wiele, bo zaledwie 7,2 kilograma.

Ich ważniejsze parametry w zasadzie nie prezentują się zbyt wydajnie, ale za to całkiem bezpiecznie. To w końcu modele przeznaczone dla najmłodszych. Ich silniki pracują z mocą 50 watów. Tak więc również prędkość dostosowano do potrzeb dzieci. Rozwijają maksymalnie 6 kilometrów na godzinę. Przy pełnym akumulatorze ich zasięg wynosi zresztą tyle samo. Cena spadnie o 200 złotych - do poziomu 399.

Hulajnoga producenta samochodów prezentuje się znacznie inaczej. Przede wszystkim jest większa i cięższa - waży aż 11 kilogramów. Za to Fiat F500-F65K będzie w stanie przemieścić osobę o wadze do 100 kilogramów. Ma silnik o mocy 250 watów i rozwija prędkość do 20 kilometrów na godzinę (zasięg wynosi do 15 kilometrów). Jaką kwotę przyjdzie zapłacić? Nabywca dostanie ją już za 899 złotych.

Model Rider Freak to standardowa hulajnoga elektryczna nie tylko do poruszania się po mieście. Ma dwa koła 8-calowe koła, które zapewnią wygodny przejazd nawet po kocich łbach i amortyzator. Jej akumulator umożliwia 22 kilometry zasięgu. Nie jest to swoją drogą wolny pojazd. Przyspiesza do 20 kilometrów na godzinę. W dniu promocji będzie kosztować 999 złotych.

Warto sprawdzić:

Źródło: rocketscience.com.pl.

blog comments powered by Disqus
Kawasaki przecenione na Black Friday