PODPOWIEDZI:

Tani i cichy odkurzacz w Biedronce

Tani i cichy odkurzacz w Biedronce

Odkurzacz Hoffen 800W SuperSilent już w czwartek w Biedronce. Niedrogie urządzenie z niezłą, jak na kwotę, którą przyjdzie użytkownikowi zapłacić, mocą pojawi się w sieciach w całej Polsce. Producent twierdzi, że jest najcichszym odkurzaczem w swojej klasie cenowej. Ile kosztuje?

Hoffen 800W SuperSilent na półki sklepowe Biedronki trafi z metką opiewającą na 249 złotych. W tej cenie użytkownik może się spodziewać nie tylko cichej pracy na poziomie zaledwie 68 decybeli, co powinno pozwolić na wygodną rozmowę w trakcie sprzątania domu. Produkt będzie przy tym bezpieczny dla alergików. 

Przekrój odkurzacza Hoffen 800W SuperSilent

W tym modelu zastosowano filtr HEPA 12, który filtruje do 99,5% zanieczyszczeń. To oznacza, że wyłapie zarówno te mechaniczne, jak i organiczne. Użytkownik nie będzie musiał przejmować się grzybami i kurzem na powrót nawiedzającymi mieszkanie po dłuższym odkurzaniu.

Zobacz też: Niedrogi oczyszczacz powietrza w Biedronce

Dodatkowo na wyposażeniu maszyny znajduje się szereg dodatków. Podstawa to szczotka ActiveBrush, która posłuży zarówno do sprzątania podłóg twardych, jak i wykładzin. Ma dobrze zbierać kurz, włosy i sierść, a także docierać w narożniki, pod meble i sufit. Producent zadbał też o kilka innych nasadek. Znajdzie się tu opcja do dywanów, a także szczelin. Na przykład tych w głębi fotela.

Odkurzacz Hoffen 800W czyszczący fotel

Na czarno-złotej obudowie tego modelu znajduje się potencjometr pozwalający ustalić moc ssania, poręczna rączka, wskaźnik obciążenia i wejście na rurę. To ostatnie zassie kurz i inne brudy do worka o pojemności nawet do 3 litrów. Nie wiadomo nic jednak o ewentualnych zamiennikach.

Hoffen 800W SuperSIlent pojawi się w sklepach sieci Biedronka w cenie 249 zł już niedługo. Firma twierdzi, że jego sprzedaż potrwa od 14 do 28 listopada 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.

Warto sprawdzić:

Źródło: mPTech.

blog comments powered by Disqus
Tani i cichy odkurzacz w Biedronce