PODPOWIEDZI:

Urządzenia LG będą nagrodzone na CES 2020

Urządzenia LG będą nagrodzone na CES 2020

Nagrodzono urządzenia, które LG pokaże na CES 2020. Przy okazji przyszłorocznych targów technologii konsumenckiej w Las Vegas stowarzyszenie CTA doceniło kilka produktów firmy. Wśród nich telewizory, lodówki i smartfony. Jury zachwalało między innymi wzornictwo, rozwiązania techniczne i innowacje. To nie pierwsze sukcesy producenta.

Sprzęty LG uhonorowano nie tylko przy okazji CES 2020 Innovation Awards. Firma chwali się, że już ósmy raz z rzędu jej urządzenia uzyskały nagrody na tych targach. Jej zdaniem szczególnym elementem tegorocznych opinii jury było uhonorowanie telewizora nowej generacji - LG OLED - zgodnego ze standardem ATSC 3.0.

Opracowany z udziałem firmy pozwala na wspieranie nowych technologii, takich jak HEVC. To umożliwia uzyskanie na kanałach wyższej rozdzielczości (do 4K) 120 klatek na sekundę i innych ulepszeń z zakresu obrazu i dźwięku. Więcej o urządzeniach dowiemy się już w styczniu. Tymczasem warto wspomnieć, że LG utworzyło kategorię telewizorów OLED Premium z lepszą czernią, barwami i zakresem tonalnym.

CES 2020 Innovation Awards otrzymało też kilka produktów AGD firmy. Przede wszystkim dotyczy to lodówki InstaView Door-in-Door. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona została w technologię, która umożliwia jej serwowanie lodu w kulach. Na dodatek pierwszą taką w branży - Craft Ice. Oprócz tego jury doceniło również szafę Parową LG Styler, oczyszczacz powietrza LG PuriCare i inne sprzęty, które zostaną dopiero pokazane podczas targów.

Smartfon LG G8X ThinQ na biurku

Najważniejszym produktem, który został uhonorowany przez Consumer Technology Association, według producenta był jednak smartfon. Na dodatek nie byle jaki, bo LG G8X ThinQ. To produkt stworzony na fali ostatniego zainteresowania telefonami z podwójnym ekranem wśród producentów topowych komórek. Korzysta z dwóch wyświetlaczy OLED, które umożliwiają uzyskanie idealnych czerni i poprawiają energooszczędność sprzętu.

Na CES 2020 nagrodzone zostały również dwa inne telefony. LG V50 ThinQ 5G i standardowy LG G8 ThinQ. Pierwszy został doceniony między innymi ze względu na możliwość wykorzystania w pełni udogodnień, jakie niesie ze sobą piąta generacja sieci komórkowej. Drugi to smartfon o minimalistycznym wzornictwie, innowacyjnym audio, zabezpieczeniach biometrycznych i z nowym aparatem.

Warto sprawdzić:

Źródło: lgnews.pl.

blog comments powered by Disqus
Urządzenia LG będą nagrodzone na CES 2020