PODPOWIEDZI:

Monitory interaktywne Newline RS+ już w sklepach

Monitory interaktywne Newline RS+ już w sklepach

Newline wprowadza na rynek monitory interaktywne RS+. Nowa seria ma być stosunkowo budżetowa i designem przypominać droższą linię VN. Urządzenia producenta wyposażone są w najważniejsze cechy i funkcje tego typu sprzętów, które są szczególnie przydatne na przykład w szkołach.

Pojawiające się teraz na rynku monitory Newline RS+ dostępne są w trzech rozmiarach. W zależności od nich kształtuje się cena. Dla przykładu za sprzęt 65-calowy przyjdzie zapłacić 6999 złotych. Plus VAT, czyli w praktyce 8600 złotych. Warto pamiętać, że w celach edukacyjnych sprzęt podatkowi nie podlega. W tej serii można zakupić również takie o rozmiarze 75 i 86 cali.

Jakie są monitory interaktywne Newline RS+?

Co jednak zaoferują urządzenia Newline? Przede wszystkim rozdzielczość 4K, która pozwoli zauważyć szczegóły na wykresach w biurze i mapach obrazujących ważne bitwy na lekcji historii. Poza tym ważna jest też podstawa dla interaktywności takiego wyświetlacza - panel dotykowy. Obsługuje 20 punktów dotyku, co oznacza, że wiele osób może z niego korzystać jednocześnie.

Zobacz też: Tak mogą wyglądać nowoczesne Prezentacje Biznesowe - Monitory interaktywne i Flipchart

Całość siedzi na Smart Meeting Platform (przerobiony Android 8.0). Dzięki temu użytkownik łatwo dostosuje sprzęt do swoich wymogów - na przykład poprzez ustalenie konkretnych skrótów na ekranie. To pozwoli również na synchronizację z chmurą lub firmowym FTP, a także odtwarzanie zdjęć i plików wideo z pamięci podłączonej przez USB.

Monitory interaktywne tej serii współpracują z dominującymi na rynku systemami operacyjnymi. Posiadacze komputerów z Windowsem i Linuxem, a także miłośnicy sprzętu spod znaku jabłka będą mogli swobodnie podłączyć się poprzez kabel HDMI 2.0 lub DisplayPort.

Zainteresuje cię: Newline, czyli monitory interaktywne nowej generacji

Producent chwali się również kilkoma funkcjami, które ułatwiają pracę z serią RS+. Należą do nich Cast, Broadcast i Display Management. Dwa pierwsze to w praktyce kolejno możliwość udostępniania bezprzewodowo obrazu, jak i danych z telefonu, tabletu lub komputera na ekranie monitora i w drugą stronę - przesyłanie treści z Newline RS+ na nawet 200 urządzeń mobilnych na całym świecie.

Warto sprawdzić: Monitory interaktywne Newline - Wszystko, czego potrzebuje biznes

Display Management to z kolei narzędzie do zarządzania grupami monitorów. Producent stworzył portal internetowy pozwalający zmieniać jednocześnie ustawienia kilku urządzeń tej linii. To ułatwia obsługę techniczną i zapewnia unifikację wszystkich zakupionych ekranów w obrębie jednej placówki edukacyjnej lub firmy.

Źródło: INDALO Public Relations.

blog comments powered by Disqus
Monitory interaktywne Newline RS+ już w sklepach