PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Komputer czy laptop na prezent dla dziecka?

Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty

Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty

Na walentynki Huawei zorganizowało promocję. Polega na tym, że przy zakupie wybranych produktów firmy dodatek w postaci innego sprzętu elektronicznego otrzymuje się praktycznie gratis (za symboliczną złotówkę). To popularny rodzaj akcji promocyjnych, a w ramach tej konkretnej można dodatkowo osłodzić sobie kupno flagowca.

Huawei P30 Pro, którego porównanie z Samsung Galaxy S10 mogliście u nas zobaczyć kilka miesięcy temu, i Huawei P30 trafią w ręce nabywców wraz z bezprzewodowymi słuchawkami. To dotyczy również modelu Huawei Nova 5T.

Słuchawki, o których mowa, to Huawei FreeBuds 3. Model jest dostępny w osobnej sprzedaży za niespełna 700 złotych. Zaprojektowane z własnym procesorem, uzyskują niezłą skalę dźwięku, inteligentnie redukując szumy i eliminując opóźnienia przesyłu.

Z drugiej strony osoba kupująca samą trzecią generację FreeBudsów również dostanie gratis. To dodatek w postaci kolejnych słuchawek. Wersja FreeBuds Lite to tańszy model, ale także funkcjonalny. Są wodoodporne i bezprzewodowe, oferując nawet do 3 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu.

Huawei grafika promocyjna do akcji z Freebuds lite

Zostając jeszcze przy słuchawkach - nabywcy inteligentnych zegarków z serii Huawei Watch GT 2 lub tabletów Huawei MediaPad T3 10” 32 GB w wersji LTE i Wi-Fi dostaną Huawei FreeLace. To również model bezprzewodowy, w porównaniu do wyżej opisywanych jest jednak bardziej sportowy. Obie słuchawki łączą się kablem, mają klasę szczelności IPX5 (ochroni przed potem) i popracują na jednym ładowaniu przez 18 godzin.

Miłośnicy inteligentnych urządzeń wearables także będą zadowoleni. Do smartfonów Huawei P30 Lite i Huawei P Smart Pro firma dodaje Huawei Band 3 Pro. Z kolei do telefonów Huawei P Smart Z i Huawei P Smart 2019 przewidziana jest opaska Huawei Band 4. Obie integrują się z urządzeniami mobilnymi, pozwalając na przykład monitorować tętno i sprawdzać powiadomienia. Ostatecznie warto dodać, że do Huawei MateBook X Pro można otrzymać Huawei MediaPad T5 w wersji Wi-Fi.

Huawei Freelace na walentynki - grafika promocyjna

Akcja promocyjna obejmuje produkty zakupione w sklepie Huawei Warszawa i na oficjalnej stronie producenta. Dotyczy także Komputronika, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i X-kom. Potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły dostępne są u partnerów akcji.

Źródło: Cohn&Wolfe.;

blog comments powered by Disqus
Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty