PODPOWIEDZI:

Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty

Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty

Na walentynki Huawei zorganizowało promocję. Polega na tym, że przy zakupie wybranych produktów firmy dodatek w postaci innego sprzętu elektronicznego otrzymuje się praktycznie gratis (za symboliczną złotówkę). To popularny rodzaj akcji promocyjnych, a w ramach tej konkretnej można dodatkowo osłodzić sobie kupno flagowca.

Huawei P30 Pro, którego porównanie z Samsung Galaxy S10 mogliście u nas zobaczyć kilka miesięcy temu, i Huawei P30 trafią w ręce nabywców wraz z bezprzewodowymi słuchawkami. To dotyczy również modelu Huawei Nova 5T.

Słuchawki, o których mowa, to Huawei FreeBuds 3. Model jest dostępny w osobnej sprzedaży za niespełna 700 złotych. Zaprojektowane z własnym procesorem, uzyskują niezłą skalę dźwięku, inteligentnie redukując szumy i eliminując opóźnienia przesyłu.

Z drugiej strony osoba kupująca samą trzecią generację FreeBudsów również dostanie gratis. To dodatek w postaci kolejnych słuchawek. Wersja FreeBuds Lite to tańszy model, ale także funkcjonalny. Są wodoodporne i bezprzewodowe, oferując nawet do 3 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu.

Huawei grafika promocyjna do akcji z Freebuds lite

Zostając jeszcze przy słuchawkach - nabywcy inteligentnych zegarków z serii Huawei Watch GT 2 lub tabletów Huawei MediaPad T3 10” 32 GB w wersji LTE i Wi-Fi dostaną Huawei FreeLace. To również model bezprzewodowy, w porównaniu do wyżej opisywanych jest jednak bardziej sportowy. Obie słuchawki łączą się kablem, mają klasę szczelności IPX5 (ochroni przed potem) i popracują na jednym ładowaniu przez 18 godzin.

Miłośnicy inteligentnych urządzeń wearables także będą zadowoleni. Do smartfonów Huawei P30 Lite i Huawei P Smart Pro firma dodaje Huawei Band 3 Pro. Z kolei do telefonów Huawei P Smart Z i Huawei P Smart 2019 przewidziana jest opaska Huawei Band 4. Obie integrują się z urządzeniami mobilnymi, pozwalając na przykład monitorować tętno i sprawdzać powiadomienia. Ostatecznie warto dodać, że do Huawei MateBook X Pro można otrzymać Huawei MediaPad T5 w wersji Wi-Fi.

Huawei Freelace na walentynki - grafika promocyjna

Akcja promocyjna obejmuje produkty zakupione w sklepie Huawei Warszawa i na oficjalnej stronie producenta. Dotyczy także Komputronika, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i X-kom. Potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły dostępne są u partnerów akcji.

Źródło: Cohn&Wolfe.;

blog comments powered by Disqus
Huawei na Walentynki rozdaje swoje sprzęty