PODPOWIEDZI:

Polski smartwatch już na rynku - Kruger&Matz HYBRID

Polski smartwatch już na rynku - Kruger&Matz HYBRID

Polska marka Kruger&Matz; wypuściła smartwatcha. Inteligentny zegarek HYBRID wyróżnia się klasycznym designem przeznaczonym dla osób lubiących styl smart-casualowy i funkcjonalnością, którą docenią sportowcy. Zresztą jego główną zaletą jest to, że kosztuje stosunkowo niewiele.

Nowy smartwatch marki Kruger&Matz; wyceniono na zaledwie 299 złotych. To plasuje go na średniej półce cenowej, obok produktów dajmy na to Xiaomi lub Garetta. Nie ma jednak tak dużego ekranu jak Garett Sport 21 czy Xiaomi Amazfit Bip. Popracuje także krócej na baterii.

Dwa kolory Kruger&Matz Hybrid

Ta o pojemności 85 miliamperogodzin zdaniem producenta ma posłużyć do pracy bez doładowywania przez kilka dni. To o tyle interesujące, że całość jest klasycznym zegarkiem, z kopertą i wskazówkami, a co ważniejsze informacje docierają na mały wyświetlacz o rozmiarach 0,49 cala z panelem dotykowym.

Urządzenie łączy się z dedykowaną aplikacją na Androida lub urządzenia Apple. Robi to z pomocą modułu Bluetooth 4.0. Aplikacja pozwala sprawdzać dane zbierane przez zegarek i ustawiać niektóre jego funkcje - na przykład budzik. Co smartwatch Kruger&Matz; HYBRID mierzy?

Dwa zegarki Kruger&Matz Hybrid

Przede wszystkim liczy spalone kalorie, ilość kroków i całość przebytego w ciągu dnia dystansu. W sposób amatorski (nic nie zastąpi dobrego ciśnieniomierza) mierzy tętno, ciśnienie i natlenienie krwi użytkownika. Dzięki temu może też analizować sen, podając informacje o jego jakości na telefon.

Kruger&Matz Hybrid na fioletowym tle

Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach - czarnej i srebrnej. Do każdego modelu dołączana jest indukcyjna stacja ładująca. Urządzenie sprawdzi się też u pływaków, bo może wytrzymać w wodzie o ciśnieniu do 3 atmosfer. Jest już dostępne na stronie producenta i w sieci sklepów Rebel Electro.

Źródło: Kruger&Matz.;

blog comments powered by Disqus
Polski smartwatch już na rynku - Kruger&Matz HYBRID