PODPOWIEDZI:
Laptopy HP

Promocja Komputronika na urządzenia Samsunga - Najtaniej na rynku?

Promocja Komputronika na urządzenia Samsunga - Najtaniej na rynku?

Komputronik zorganizował promocję, w której można zgarnąć smartfony i smartwatche Samsunga w najniższych cenach na rynku. Wśród nich przede wszystkim topowe modele telefonów z serii “dziesięć” producenta. Przeceny są tym większe, im droższy sprzęt - sięgają nawet 1700 złotych.

Taki rabat przysługuje na przykład na Samsung Galaxy S10+ 1TB Dual sim w wersji ceramicznej białej i czarnej. Oryginalnie urządzenia według Komputronika były wycenione na 6599 złotych - teraz więc przyjdzie nabywcom zapłacić 4899 złotych. Bezramkowy ekran AMOLED, jeden z najszybszych procesorów firmy (Samsung Exynos9 9820) i 12 gigabajtów ramu - to flagowiec dla wymagających użytkowników.

Oferta na Samsung Galaxy S10+ 1TB:

Oferta na Samsung Galaxy S10+ w Komputronik

Kupony Komputronika w aplikacji

Nie zabrakło też promocji na mniej uposażone modele - Samsung Galaxy S10+ 512 GB i Samsung Galaxy S10+ 128GB. Wycenione kolejno na 3990 złotych (ze zniżką 1100 złotych) i 3599 złotych (zniżka 400 złotych) dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Zresztą, mniej luksusowe opcje, czyli Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S10e, też przeceniono o kilkaset złotych.

Oferta na Samsung Galaxy Note 10+:

Oferta na Samsung Galaxy Note 10+ w Komputronik

Osoby zainteresowane nieco większymi telefonami, z dodatkowym rysikiem do notowania, będą zadowolone. Samsung Galaxy Note 10+ i Samsung Galaxy Note 10 w różnych wersjach pojemnościowych i kolorystycznych potaniały o 400 złotych. Różnią się między sobą podzespołami - wersja z plusem to większa pojemność baterii, większy ekran, więcej RAM-u i cztery, a nie trzy kamery w aparacie.

Kupony Komputronika w Aplikacji na urządzenia Samsunga

Ostatecznie Komputronik zdecydował się też zaoferować 17 wariantów inteligentnego zegarka Samsung Galaxy Watch Active 2. Przeceny, w zależności od wybranej opcji, mogą się wahać od 50 do 250 złotych. Zegarki są wodo- i pyłoodporne, mają szereg czujników (od pulsometru po żyroskop), a także łączy się z telefonem przez Bluetooth 5.0.

Oferta na Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm:

Oferta na Samsung Galaxy Watch Active 2 w komputronik

Jak skorzystać z tej promocji? Trzeba być członkiem Klubu Komputronik i w aplikacji znaleźć zakładkę z kuponami rabatowymi. Tam znajdują się kody promocyjne pozwalające na uzyskanie przy zakupie zniżki. Żeby dołączyć do klubu wystarczy podać numer telefonu pod tym adresem - https://www.komputronik.pl/klub. Akcja promocyjna potrwa do 16 lutego lub wyczerpania zapasów.

Warto sprawdzić: Samsung Galaxy Z Flip - Do sieci wyciekł film

Źródło:  Komputronik.

blog comments powered by Disqus
Promocja Komputronika na urządzenia Samsunga - Najtaniej na rynku?