PODPOWIEDZI:

Seks-bielizna od T-mobile

Seks-bielizna od T-mobile

T-Mobile wypuściło seks bieliznę. Właściwie to nie do końca seks, ale na pewno bieliznę. Jeżeli kojarzycie wibrujące na życzenie majtki, czy inne tego typu gadżety erotyczne, raczej nie spodziewajcie się, że magentowa firma telekomunikacyjna poszła w tę stronę.

Connected Underwear to co innego. Kosztujące około sto złoty majtki mają zbliżyć do siebie partnerów, to jasne. Robią to jednak za sprawą prostego czujnika i aplikacji, pozwalającej odciąć niezainteresowanych stosunkiem (mniej lub bardziej bliskim) ukochanych od telefonów. W zasadzie firma branduje to głównie jako akcję społeczną.

Temat pojawił się w okolicach walentynek nie bez powodu. W końcu połowa lutego to sezon miłości. Koncepcja z zestawem dwóch par majtek (męskich lub żeńskich, wymiennie) z bawełny i spandexu, a także dwóch chipów Bluetooth, to ciekawa kampania reklamowa. Firma uwiarygadnia ją, współpracując z seksuologiem Andrzejem Depko.

To doktor nauk medycznych prowadzący audycje radiowe i publikujący książki związane z tematem ludzkiej seksualności. Jest też prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Współpracując z T-Mobile, udziela porad w kwestii dobrych relacji partnerskich. I wbrew pozorom nie jest to kupowanie prezentu na walentynki dla niego lub dla niej.

Na oficjalnej stronie kampanii od doktora Depko można się dowiedzieć, że należy spędzać ze sobą 20 minut dziennie bez przeszkadzających powiadomień, warto wspólnie gotować i spożywać posiłki (bez udziału telefonu), a także budzić się o tej samej porze. To wszystko oczywiście może ułatwić aplikacja firmy i jej LoveMode.

Kiedy do osoby z zainstalowaną i sparowaną z majtkami aplikacją zbliży się partner, w bieliźnie z zakupionym czujnikiem, oprogramowanie ma o tym natychmiast powiadomić. Wystarczy wyrazić zgodę na włączenie trybu LoveMode, aby natychmiast wyłączyć wszelkie przeszkadzajki w smartfonie. Aplikacja ma też włączyć wtedy nastrojową muzykę.

Limitowany zestaw inteligentnej bielizny można zakupić pod tym linkiem. Kosztuje 25 euro, ale należy też w to wliczyć cenę przesyłki. Zakup zostanie przesłany kurierem DHL w cenie 4 euro. Najprawdopodobniej jednak nie dotrze przed walentynkami.

Zobacz też: Jaki prezent na walentynki 2020 dla niej?

Źródło: T-Mobile.

blog comments powered by Disqus
Seks-bielizna od T-mobile