PODPOWIEDZI:

Pierwszy generator pary z kamerą i sztuczną inteligencją - Philips PerfectCare seria 9000!

Pierwszy generator pary z kamerą i sztuczną inteligencją - Philips PerfectCare seria 9000!

Generator pary Philips PerfectCare seria 9000 to innowacyjne urządzenie do prasowania z wbudowaną kamerą i sztuczną inteligencją. To pierwszy tego typu sprzęt na świecie. O tym, co potrafi, dowiecie się w poniższym newsie.

Prasowanie należy do częstych obowiązków domowych, ale nie każdy wie, jak należy prawidłowo prasować wymagającą tkaninę.

Na przeciw użytkowników wychodzi generator pary Philips PerfectCare seria 9000, a dokładniej modele Philips PerfectCare seria 9000 PSG9050/20 i Philips PerfectCare seria 9000 PSG9040/80.

kobieta w wyprasowanej sukience i meżczyzna w koszuli

Pewne tkaniny wymagają specjalnej pielęgnacji. Nie musicie głowić się, jak o nie zadbać, bowiem żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare seria 9000 wykona to za Was. A dokładniej mówiąc, samodzielnie dostosuje właściwą temperaturę (rozpozna materiał), dopasuje ilość pary czy też uniknie ryzyka przypalenia. Wy nie musicie zmieniać ustawień, prasując co chwilę rzecz, która ma inne wytyczne na metce. To wszystko dzięki technologii ActiveSense.

Ranking najlepszych żelazek ukazuje wiele luksusowych produktów, ale ten najnowszy generator to prawdziwy przełom.

Co ciekawe, w momencie oderwania się od prasowania żelazko nie spowoduje szkód, bowiem posiada czujnik ruchu, który schłodzi w takiej sytuacji stopę lub całkowicie wyłączy urządzenie. Jeżeli już o niej mowa, to zastosowano stopę SteamGlide Elite, która jest odporna na zarysowania, a jednocześnie zapewnia dobry poślizg.

Dobrą wiadomością jest również silne uderzenie pary, a dokładniej 750 g, które bez problemu poradzi sobie z najbardziej zagniecionymi ubraniami. Z głównych cech można wymienić jeszcze zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, cichą pracę, małą wagę samego żelazka (niecały kilogram) i powiadomienia o konieczności odkamienienia.

generator pary Philips PerfectCare seia 9000

Generator pary z wbudowaną kamerą i sztuczną inteligencją Philips PerfectCare seria 9000 to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale przede wszystkim pozbawiające ryzyka uszkodzenia ubrań przez użycie zbyt wysokich temperatur. Żelazko zadba o to, aby Wasza odzież była w dobrym stanie przez bardzo długi czas.

Na końcu czas na ceny. Otóż zarówno Philips PerfectCare seria 9000 PSG9050/20, jak i Philips PerfectCare seria 9000 PSG9040/80 nabędziesz w cenie 3199 złotych.

Czy jesteś w stanie zapłacić tyle za taką przyjemność, czyli urządzenie, które pomyśli za Ciebie w trakcie prasowania i tym samym skróci czas tego procesu? Sekcja komentarzy pozostaje do Waszej dyspozycji.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy generator pary z kamerą i sztuczną inteligencją - Philips PerfectCare seria 9000!