PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Huawei pomaga polskim szpitalom

Huawei pomaga polskim szpitalom

Huawei dołączył do grona producentów znanych ze świata technologii, którzy aktywnie pomagają w walce z koronawirusem. Chiński producent urządzeń mobilnym przekazał już maski ochronne, a w przyszłości wspomoże nasze szpitale innymi materiałami ochronnymi.

Ostatnio w naszym dziale newsów jest sporo pozytywnych wieści o firmach, które bezinteresownie pomagają w walce z koronawirusem. Razer zamierza przekazać milion masek ochronnych, a Amazon zadeklarował aż 20 milionów dolarów na walkę z pandemią!

Wracając do tematu masek ochronnych, kilka dni temu (20 marca) Huawei przekazał ich 12 tysięcy - trafiły do do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. To nie koniec, bo w przygotowaniu jest kolejna dostawa. Już na dniach ma trafić do szpitala.

Chińska firma przekaże nam łącznie 20 tysięcy ochronnych masek, a nie jest wcale powiedziane, że to koniec.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami rozpoczęliśmy pomoc dla szpitali w najszybszym możliwym dla nas terminie. Jesteśmy obecni w Polsce od 15 lat i czujemy się częścią społeczeństwa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy w ten sposób pomóc Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA, który jest jednym z kluczowych miejsc walki z SARS-CoV-2 w Warszawie. - komentuje Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji Huawei.

Nie pozostaje nic innego, jak docenić ten gest i liczyć, że skutecznie pomoże w zatrzymaniu rozwoju pandemii.

Źródło: Huawei

blog comments powered by Disqus
Huawei pomaga polskim szpitalom