PODPOWIEDZI:

Rakuten do telewizorów Philipsa - Jeden z modeli taniej!

Rakuten do telewizorów Philipsa - Jeden z modeli taniej!

Kupujesz telewizor Philipsa? Otrzymasz voucher na filmy w Rakuten.tv! Firma ruszyła z ciekawą promocją, w ramach której nabywcy wybranych modeli ekranów producenta będą mogli się cieszyć najnowszymi hitami kinowymi i klasykami. Promocja ma potrwać dość długo, bo do 17 maja tego roku.

Wspomniany voucher rozdawany jest do każdego zakupionego telewizora Philipsa (producent podaje, że chodzi o modele z Androidem) z 2019 roku. Obowiązuje na dziesięć darmowych filmów do wybrania na platformie Rakuten. Wśród nich pojawiają się niedawni laureaci Oskarów, na przykład Joker lub Pewnego Razu w Hollywood.

Ciekawą opcją jest niedrogi model LED z bardzo cienką ramką i stylową podstawą. Philips 43PUS7334/12 normalnie kosztuje około 2200 złotych i oferuje obraz o rodzielczości 4K. To aż nadto przy 43 calach, ale są też opcje większe. Miłym dodatkiem jest obsługa głosowa przy pomocy Asystenta Google lub Amazon Alexy.

Zobacz ofertę tutaj - do poranka 25.03.2020 w niższej cenie:

Philips 43PUS7334/12 w RTV Euro AGD

Żeby otrzymać kod rabatowy należy dokonać zakupu w odpowiednim sklepie uczestniczącym w promocji (między innymi Media Markt, Media Expert i RTV Euro AGD), a następnie zarejestrować paragon na stronie https://www.philips.pl/c-w/promocje/rakutentv. To pozwoli uzyskać voucher do wpisania w serwisie.

Philips PUS7334 na białym tle

Oferta dotyczy urządzeń z zeszłego roku. Nie są to sprzęty najgorsze - wszystkie wspierają HDR 10+, który poprawia dynamikę jasności i urealnia obraz. Dodatkowo wyposażone są też w autorski system Ambilight. Ten dostosowuje tylne podświetlenie do tego, co się dzieje na ekranie, i może być zsynchronizowany z systemem oświetlenia w domu. 

Zobacz też: Jaki telewizor do 3000 złotych?

Źródło: Philips

blog comments powered by Disqus
Rakuten do telewizorów Philipsa - Jeden z modeli taniej!