PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Tibijczycy - Cipsoft o was pamięta!

Tibijczycy - Cipsoft o was pamięta!

Niektórzy byli użytkownicy Tibii otrzymali od Cipsoftu wiadomość email. W niej niespodzianka - zapewnienie, że firma pamięta o dawnych graczach i zaprasza ich do powrotu. Tych, którzy zdążą się zalogować przed końcem kwietnia, czeka kilka atrakcji. W tym darmowe premium.

Tydzień premium - tyle oferuje Cipsoft powracającym graczom. Oprócz tego atrakcje typowe dla tej gry, czyli ułatwiające grind. Rozgniatać przeciwników na miazgę buzdyganami i szyć w nich bełtami można będzie bez strat nawet dłużej. Dla osób powracających wydłużony został stamina boost - przez trzy godziny (a nie dwie jak dotychczas) mogą się oni cieszyć dodatkowymi 50 procentami punktów doświadczenia za zabójstwa.

Podziemia Tibii, źródło: Tibia.com

To dobry moment na powrót też z innego powodu. Dzisiaj (3 kwietnia) rozpoczyna się weekend podwójnego lootu. Potwory będą wyrzucać po śmierci spragnionym łupów graczom dwa razywięcej przedmiotów. W grze obracającej się głównie wokół zdobywania ekwipunku i kolejnych poziomów - to wyczekiwane wydarzenie.

Jeżeli nie lubisz Tibii, ale kręcą cię gry MMO - pewnie słyszałeś o najnowszym dziecku Bethesdy. Fallout 76 będzie teraz dostępny na Steamie dla posiadaczy gry na Bethesda.net.

Miasto w Tibii, źródło: tibia.com

Jak podaje firma, niedługo do gry powrócą turnieje. O co chodzi? Są to tymczasowe światy, w których gracze ścigają się, zdobywając jak najwięcej punktów. Wymagają jednak posiadania postaci na 100 poziomie doświadczenia, a bilety na nie dotychczas kosztowały całkiem sporo. W zależności od rodzaju 500 Tibia Coins (waluta premium) lub 5 milionów sztuk złota.

Planujecie powrót do gry? A może chcecie wykorzystać weekend podwójnego lootu i rozpocząć przygodę w świecie Tibii po raz pierwszy?

Źródło: Tibia.com.

blog comments powered by Disqus
Tibijczycy - Cipsoft o was pamięta!