PODPOWIEDZI:

Total War: Shogun 2 za darmo od 18 kwietnia

Total War: Shogun 2 za darmo od 18 kwietnia

Wszystko wskazuje na to, że gra Total War: Shogun 2, która aktualnie na Steamie kosztuje ponad 100 zł, będzie dostępna za darmo. Skąd takie informacje i ile czasu będzie trwała ta okazja? O tym w poniższym newsie.

Skoro wszyscy musimy siedzieć w swoich domach, to warto przeznaczyć trochę wolnego czasu na rozrywkę. A słowo rozrywka dla wielu osób oznacza granie. Na szczęście co chwilę słychać albo o promocjach na gry, albo o tytułach, które w ogóle będą za darmo.

Ostatnio pisaliśmy o darmowym Rayman Legends, a jeszcze wcześniej o okazji zdobycia gier z serii Tomb Raider na Steamie. I właśnie ta druga akcja ma pewien związek z najnowszymi doniesieniami. Bo jeżeli coś ma być za darmo na Steamie, to da się tego dowiedzieć z wyprzedzeniem (tak jak to było z grami o Larze Croft) - głównie za sprawą SteamDB.

No i tak się składa, że drzemie tam informacja o darmowym Total War: Shogun 2. Ma być dostępny za friko od 18 do 20 kwietnia, więc już niedługo.

Total War Shogun 2 będzie za darmo na steamie

Owszem, nie jest to może najnowsza gierka, ale wciąż bardzo popularna. Według danych Steam aż 89% graczy ocenia ją pozytywnie. Jeżeli więc marzy Ci się wirtualny podbój japońskich wysp i prowadzenie armii samurajów, to niedługo będzie ku temu dobra okazja.

Źródło: SteamDB

blog comments powered by Disqus
Total War: Shogun 2 za darmo od 18 kwietnia