PODPOWIEDZI:
Prezenty na Dzień Mamy

Nie będzie nawet eventu online zamiast tegorocznych targów E3

Nie będzie nawet eventu online zamiast tegorocznych targów E3

Odwołanie targów E3 jest oczywiste, ale okazuje się, że nawet zapowiadany wcześniej event online nie dojdzie do skutku. Czy gracze dostaną coś w zamian? O tym w poniższym newsie.

Organizatorzy E3 2020 (czyli amerykańska organizacja ESA) spasowali do końca - nie będzie nawet eventu online, a więc i wielu ciekawych zapowiedzi z harmonogramu odwołanych targów.

Event online miał odbyć się w lecie i niejako zastąpić graczom emocje związane z zapowiedziami wyczekiwanych gier.

„Biorąc pod uwagę zakłócenia wywołane pandemią COVID-19, w czerwcu nie będziemy prezentować internetowej imprezy E3 2020. Zamiast tego będziemy współpracować z wystawcami, aby promować i prezentować ogłoszenia poszczególnych firm, w tym na stronie www.E3expo.com, w nadchodzących miesiącach. Z niecierpliwością oczekujemy spotkania naszej branży i społeczności w 2021 r., aby zaprezentować nową wersję E3, która podkreśli nowe oferty i zachwyci naszych odbiorców” - powiedział przedstawiciel E3.

Wychodzi na to, że coś tam jednak dostaniemy, ponieważ ESA będzie indywidualnie promować ofertę niektórych developerów.

Cóż zrobić, nie takie rzeczy pokrzyżowała pandemia, choć dla zapalonych fanów gier brak tegorocznych targów E3 z pewnością jest smutną wiadomością. Tym bardziej, że eventu online również się nie doczekamy.

Źródło: PC Gamer

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Nie będzie nawet eventu online zamiast tegorocznych targów E3