PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Drukarki laserowe od firmy Brother

Drukarki laserowe od firmy Brother

Drukarki laserowe Brother HL-2240 i HL-2270DW to nowości, które zostały zaprezentowane przez tego producenta. Urządzenia mają wyróżniać się konkurencyjną ceną, wysoką prędkością druku i kompaktową budową dla małych firm oraz biur domowych poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Brother HL-2240 oraz HL-2270DW to modele czarno-białych drukarek. Poznajmy je trochę bliżej przyglądając się między innymi specyfikacji urządzeń.

Brother HL-2240

Drukarka laserowa Brother HL-2240 to urządzenie przede wszystkim dla małych firm oraz biur domowych, które oferuje bardzo dobrą jakość oraz wysoką prędkość druku (do 24 stron na minutę) w wyjątkowo przystępnej cenie.

Brother HL-2240

Brother HL-2270DW

Drukarka laserowa Brother HL-2270DW to z kolei doskonałe urządzenie dla małych grup roboczych, które drukuje do 26 stron na minutę. Dzięki możliwości pracy w sieci przewodowej i bezprzewodowej pozwala ograniczyć zbędne wydatki na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne. Dodatkowo, zastosowanie automatycznego druku dwustronnego pomaga zmniejszyć zużycie papieru.

Brother HL-2270DW

Warto podkreślić również to, że drukarki z tej serii są jednymi z najmniejszych drukarek laserowych na rynku o podobnych parametrach i funkcjach. Wszystkie urządzenia tej serii posiadają również ciekawy, nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale wkomponują się w przestrzeń większości biur.

Dodatkowe funkcje

  • Rozdzielczość druku – do 2 400 x 600 dpi
  • Rekomendowane miesięczne obciążenie – od 200 do 2 000 stron
  • Dostępne tonery – standardowy, pozwalający na wydruk 1200 stron oraz wysokowydajny, umożliwiający wydruk 2600 stron
  • Standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy oraz ręczny podajnik na pojedyncze dokumenty

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie drukarki laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak Energy Star czy Der Blaue Engel.

blog comments powered by Disqus
Drukarki laserowe od firmy Brother