PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czajniki elektryczne do 150 zł | TOP 5 |

Nowe Depilatory Braun Dla Wymagających Pań

Nowe Depilatory Braun Dla Wymagających Pań

Firma Braun jest marką bardzo cenioną, która dominuje na rynku np. depilatorów. Na nasz rynek wchodzi właśnie kolejna generacja zaawansowanych technologicznie depilatorów dla pań. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się o nich więcej.

Firma Braun postrzegana jest przez wielu jako lider w dziedzinie depilacji. Na nasz rynek wchodzą nowe serie depilatorów Silk-epil 5, 7 i Skin Spa w zestawie ze szczoteczkę oczyszczającą twarz Braun Silk-épil.

Z nowymi depilatorami Braun, każda z pań zadba o pełne zabiegi pielęgnacyjne i nada swojej skórze zdrowy wygląd oraz olśniewający blask. Oferuję one w swoim zestawie trzy zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym można osiągnąć efekty jak w dobrym gabinecie kosmetycznym.

Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex

Wszystko dzięki zadziwiającej precyzji nowych depilatorów Braun. Usuwają nawet najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę aż do czterech tygodni. Posiadają obrotowe głowice oraz technologię Close Grip, czyli 40 par pęset, które dokładnie usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm. Dużym udogodnieniem jest także podświetlenie Smartlight czy rękawica chłodząca w zestawie. Depilacja może odbywać się zarówno na sucho, jak i w wodzie.

alba

Silk-épil 7 SkinSpa został wyposażony w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i regeneruje skórę. Depilator posiada aż 10 000 włókien, które wykonują ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Skutkuje to cztery razy lepszym złuszczaniem w porównaniu do złuszczania ręcznego.

Trzecią ważna funkcjonalnością i zabiegiem jest głębokie oczyszczanie twarzy. Nowe depilatory Braun posiadają bowiem szczoteczkę oczyszczająca do twarzy, która w ciągu zaledwie 1 minuty usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka. Dzięki temu skóra jest bardziej promienna.

Warto też wspomnieć, że z firmą Braun współpracuje piękna i znana aktorka Jessica Alba, która jest twarzą kampanii Break Free i globalną ambasadorką marki. Ceny nowych zestawów Braun:

Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 789,00 zł

Silk-épil 7 7-569 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 719,00 zł

Silk-épil 5 5-329 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 389,00 zł

Nakładka do szczoteczki oczyszczającej twarz, sugerowana cena detaliczna: 49,00 zł

blog comments powered by Disqus
Nowe Depilatory Braun Dla Wymagających Pań