PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Pralek ładowanych od góry

Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!

Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!

Innowacje oraz nowe technologie często wkraczają również w branżę sprzętu AGD. Chce je wprowadzać firma Whirlpool, która opracowała multimedialną kuchenkę indukcyjną, która jednocześnie jest sporym tabletem. Brzmi dziwnie? Zobaczcie sami, jak w praktyce działa to ciekawe urządzenie.

Wizje kuchni przyszłości są różne. Swoją wizję ma firma Whirlpool, którą dąży do wprowadzania sporych innowacji w branżę sprzętu AGD. Wszystko za sprawą kuchni indukcyjnej, która oferuje dużo więcej funkcji niż samo gotowanie.

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

Innowacyjna kuchenka to również multimedialne centrum. Gotowanie, przeglądanie profili społecznościowych, telewizja czy kontakt z ludźmi - za to wszystko odpowiada jedna kuchenka indykcyjna, która pełni też rolę ogromnego tabletu. Zobaczcie sami jak to wygląda i działa:

Dotykowy ekran w kuchence może okazać się prawdziwą rewolucją. Pozwala na swobodne korzystanie z wielu serwisów internetowych czy multimediów. Nie musimy się też martwić o oparzenie się - kuchenka indukcyjna nagrzewa nie powierzchnię, a obiekt. Plusem jest także to, że podgrzewane garnki możemy swobodnie ułożyć w dowolnym miejscu na płycie.

whirlpool

Dużo wskazuje na to, że Whirlpool idzie w dobrym kierunku i inni producenci również skuszą się na łączenie dotykowych powierzchni z gotowaniem i innymi kuchennymi czynnościami.

blog comments powered by Disqus
Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!