PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Maszynki do włosów do 200 zł |TOP 5|

Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex

Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex

Braun WaterFlex to nowa, bardzo innowacyjna golarka w ofercie uznanej marki Braun. Za jej pomocą, można z powodzeniem golić się na mokro, a nawet przy użyciu pianki czy żelu. Wiąże się to z wieloma korzyściami, o których przeczytacie w naszym newsie.

Braun WaterFlex to nowa golarka od firmy Braun, której premiera zbiega się z pierwszą rocznicą podjęcia przez Sebastiana Vettella funkcji ambasadora marki Braun. Warto wspomnieć, że jest to czterokrotny mistrz świata w Formule 1.

Nową golarkę stworzono specjalnie do golenia na mokro, z użyciem żelu lub pianki. Wszystko to w celu poprawienia komfortu i skuteczności golenia. Badania potwierdzają bowiem, że ten typ golenia jest doświadczeniem o wiele bardziej przyjemniejszym i komfortowym.

Braun WaterFlex

Golarka Braun WaterFlex w połączeniu z żelem lub pianką do golenia zapewnia zwiększony poślizg i uczucie bliskości golarki ze skórą. To jednak nie koniec zalet tej metody i sprzętu. W trakcie i po goleniu, towarzyszy nam bowiem uczucie większej świeżości skóry.

Poznajcie zdanie Sebastiana Vettela na temat nowej golarki firmy Braun:

"Jako kierowca Formuły 1 jestem otwarty na nowe doświadczenia i innowacje. Wpływa to na poprawę moich wyników – zarówno na torze jak i poza nim. Golarka Braun WaterFlex sprawia, że golenie jest ekscytujące i zabawne. To po prostu coś, czego musi spróbować każdy mężczyzna!"

Vettel

Jürgen Hoser, Dyrektor Generalny Departamentu Global Male Power Grooming opowiada o rozwiązaniach technologicznych stosowanych przez markę Braun:

"Braun to innowacyjne produkty, z których ludzie uwielbiają korzystać. Z technicznego punktu widzenia, wyzwania, które sobie stawiamy motywują do stworzenia produktu lepszego niż poprzedni. Pracując, używamy najnowszych technologii, które mamy w tej chwili do dyspozycji". Naukowcy marki Braun nie pracują w zwykłych laboratoriach. Projektanci i inżynierowie działu nowości technologicznych pracują w warunkach podobnych do tych, jakie panują w pit stopach Formuły 1. Tworzą produkty skrojone na miarę, które muszą być po prostu doskonałe. Dyrektor Generalny Braun ds. Designu prof. Oliver Grabes opowiada o rozwiązaniach związanych z wzornictwem produktu: "Nasze produkty są funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze i niezwykle trwałe. Projektowanie to dla nas nie tylko praca, której efektem jest świetnie wyglądający produkt. To także ciężkie zadanie i dążenie do pewności, że każdy, nawet najdrobniejszy szczegół urządzenia jest funkcjonalny. Golarka Braun WaterFlex jest wyrazem tej idei."

Jeżeli myślicie, że jeżdżenie bolidem F1 nie ma nic wspólnego z nową golarką Braun to jesteście w błędzie. Producent porównuje ją bowiem do opon bolidu, które dostosowują się do nierówności terenu, tak jak golarka do kształtu naszej twarzy.

Zobaczymy, czy ten model będzie w stanie powalczyć w rankingach najlepszych golarek. Dużo wskazuje, że może zaskoczyć nas swoją funkcjonalnością czy precyzją golenia zarostu.

blog comments powered by Disqus
Sebastian Vettel i Braun przedstawiają innowacyjną golarkę Braun WaterFlex
Autor: Łukasz