PODPOWIEDZI:

Promocje na telewizory LG - jeden model przeceniony o niecałe 1000zł!

Promocje na telewizory LG - jeden model przeceniony o niecałe 1000zł!

Jeśli kwarantanna dała Ci do zrozumienia, że koniecznie potrzebujesz nowego telewizora - mamy ofertę specjalnie dla Ciebie. Do 27 kwietnia w sklepach RTV Euro AGD przecenione są dwa modele telewizorów LG 4K Ultra HD z serii UM, która swoją premierę miała w 2019 roku.

Co oferują telewizory LG?

Telewizory z serii UM to produkty budżetowe - jeśli szukasz więc niedrogiego telewizora LCD, który przy okazji posiada kilka ciekawych funkcji, to odbiorniki LG 50UM7600 lub LG 65UM7660 mogą być dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ich aktualne ceny w promocji.

Podstawową cechą modeli UM jest zastosowanie, niestandardowej dla telewizorów tej firmy, matrycy typu VA, dzięki temu sprzęt zyskuje lepszy obraz czerni, co pozwala na oglądanie filmów w warunkach kinowych. Co prawda zostało to okupione kosztem zawężonych kątów widzenia, jednak jakość obrazu i cena w pełni wynagradzają tę stratę. Rozdzielczość modeli LG z serii 7 to 3840 x 2160, a indeks optymalizacji ruchu wynosi 1600.

Są niczym prawdziwe centra multimedialne, dzięki najnowszej wersji systemu WebOS, a także jako jedne z najtańszych na rynku oferują zgodność z Apple Air Play 2 i HomeKit, co pozwala na połączenie z telefonami, tabletami czy komputerami marki Apple.

Dla graczy na pewno ciekawym dodatkiem będzie Auto Low Latency Mode, ten niweluje opóźnienia pomiędzy telewizorem a konsolą, co w praktyce skutkuje płynniejszą, pozbawioną lagów rozgrywką. Choć odbiorniki nie posiadają wejścia na kartę pamięci, mają po dwa wejścia USB - z możliwością odtwarzania filmów i zdjęć, a także nagrywania Twoich ulubionych programów telewizyjnych.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku, RTV Euro AGDdorzuca również do telewizora soundbar LG SK6F 30% taniej!

LG 50UM7600 w dobrej cenie

50-calowy telewizor LG, został przeceniony z 2109 zł na jedyne 1709 złotych. Telewizor LG 50UM7600 jest w naprawdę atrakcyjnej cenie jak na odbiornik z taką ilością ciekawych funkcji. Sprawdź sam okazję w sklepie RTV Euro AGD. Dla porównania zobacz ceny tego modelu telewizora  na Ceneo.

Promocja na telewizor LG w RTV Euro AGD

Druga promocja - LG 65UM7660

Drugim telewizorem w promocji od LG jest model LG 65UM7660 z 65-calowym ekranem, który można kupić taniej aż o 959 złotych! Cena promocyjna wynosi 2890 złotych. Kliknij, by zobaczyć promocyjny produkt w sklepie RTV Euro AGD.

Źródło: euro.com.pl

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
Promocje na telewizory LG - jeden model przeceniony o niecałe 1000zł!