PODPOWIEDZI:

GTA 5 za darmo dla użytkowników Epic Games Store

GTA 5 za darmo dla użytkowników Epic Games Store

Wciąż niezwykle popularna gra GTA 5 jest dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich posiadaczy konta w Epic Games Store na komputerach PC. Przebój studia Rockstar możemy dodać biblioteki w serwisie bez żadnych dodatkowych kosztów od 14 do 21 maja.

Epic Games Store kontynuuje w ten sposób swój promocyjny program, w ramach którego wszyscy użytkownicy sklepu otrzymują miesięcznie darmowe gry, które zostają na stałe przypisane do ich kont. Od czasu startu sklepu gracze otrzymali w sumie kilkadziesiąt różnych i czasami kompletnie nowych tytułów reprezentujących przeróżne gatunki. Epic Games chce w ten sposób szybko wyrwać dla siebie większy kawałek rynku dystrybucji cyfrowej, który od ponad dekady jest zdominowanym przez serwis Steam.

Warto dodać, że przed dodaniem GTA V do biblioteki wszyscy użytkownicy Epic Games Store muszą aktywować w ustawieniach sklepu dwustopniowe zabezpieczenie konta, które oparte zostało na potwierdzeniach logowania z pośrednictwem maila. Serwis zabezpiecza się w ten sposób przez falą oszustów, którzy za pośrednictwem botów tworzą wiele kont, na których aktywują darmowe gry, a następnie odsprzedają je w sieci. Dodajmy, że GTA V w innych miejscach nadal kupimy za około 80-100 złotych.

Grand Theft Auto V pierwotnie ukazało się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2013 roku. W kolejnych latach tytuł zadebiutował na kolejnych platformach sprzętowych. Mimo siedmiu lat na karku produkcja wciąż regularnie trafia na listy bestsellerów i znajduje wciąż nowych odbiorców. O długowieczności GTA V decyduje przede wszystkim tryb zabawy wieloosobowej Grand Theft Auto Online. Nie tak dawno grę pobrać można było również bez dodatkowych kosztów w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Źródło: PC Gamer

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
GTA 5 za darmo dla użytkowników Epic Games Store