PODPOWIEDZI:

Watch Dogs 2 za darmo! Szczegóły konferencji Ubisoft Forward

Szybki spis treści:
Watch Dogs 2 za darmo! Szczegóły konferencji Ubisoft Forward

Wielkimi krokami nadchodzi wydarzenie zorganizowane przez Ubisoft. Oprócz standardowych informacji o nowościach z francuskiego studia, podczas transmisji ma wystartować promocja na grę Watch Dogs 2.

O Ubisoft Forward wiadomo już od maja, wczoraj firma postanowiła przypomnieć o wydarzeniu datowanym na 12 lipca za pomocą filmu w serwisie YouTube. Wstęp rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego, natomiast właściwa impreza godzinę później.

Co przygotował Ubisoft?

Głównymi bohaterami konferencji ma być najnowsza odsłona Assassin’s Creed, czyli Valhalla oraz Watch Dogs: Legion, jako najbardziej wyczekiwane tytuły. Do tego dochodzą informacje o dodatkowej zawartości do Ghost Reckon Breakpoint, The Division 2 czy Just Dance 2020, a także gameplay z nowej Trackmanii. Nie zabraknie również nadchodzącego wielkimi krokami battle royal od Ubisoftu - Hyper Scape.

Dodatkowym smaczkiem będzie Watch Dogs 2 do odebrania za darmo w czasie trwania konferencji. Oferta ta skierowana jest tylko do użytkowników Uplay na komputerach osobistych. Wystarczy dopisać grę do swojego konta w sklepie Ubisoftu.

Odbierzecie prezent w postaci drugiej części Watch Dogs? Dajcie znać w komentarzu.

Źródło: youtube.com; ubisoft.com

Dowiedz się więcej:

  1. Rekordowe wyniki Epic Games - Ostrzą zęby na Steama?
  2. David Beckham inwestuje miliard dolarów w e-sport
  3. Ogromny sukces The Last of Us Part II - Oficjalne wyniki sprzedaży
blog comments powered by Disqus
Watch Dogs 2 za darmo! Szczegóły konferencji Ubisoft Forward