PODPOWIEDZI:

Wiatrak podłogowy tanio w Biedronce! Od poniedziałku nowa elektronika

Wiatrak podłogowy tanio w Biedronce! Od poniedziałku nowa elektronika

Dla tych, którzy szukają taniego sprzętu AGD, Biedronka przygotowała kilka propozycji, na które warto zwrócić uwagę. W ofercie dostaniemy między innymi tani wiatrak podłogowy oraz odkurzacz bezprzewodowy.

Jak zwykle przy promocjach na elektronikę w Biedronce, warto zweryfikować dostępność produktów przed zakupem. W tym przypadku jedna z ofert pojawi się w sklepach kategorii III, co oznacza, że tylko w niewielkiej puli z nich kupimy wybrane przedmioty. Na szczęście nie zabrakło także ofert ogólnopolskich. Tu sprawdzicie listę sklepów Biedronka.

W tym tygodniu promocje są może mniej gadżeciarskie niż tani smartwatch, słuchawki i kamera 4K w sklepach Biedronka z poprzedniego tygodnia, ale na pewno znajdziecie tam ciekawe sprzęty. Promocje trwają do 1 sierpnia lub do wyczerpania zapasu.

Odkurzacz bezprzewodowy FlexiSpace oraz odkurzacz samochodowy Hoover

Na rynku nie brakuje odkurzaczy bezprzewodowych, które pozwalają w bardzo wygodny sposób posprzątać domowe przestrzenie. Ich największą wadą jest z reguły cena. W tym miejscu pojawia się propozycja od Biedronki - odkurzacz bezprzewodowy FlexiSpace. Według zapewnień producenta bateria 2200 mAh pozwoli pracować przez 40 minut, choć przy maksymalnej mocy ten czas będzie zapewne krótszy. Ładowanie odbywa się przy pomocy stacji dokującej i trwa około 4 godziny.

Odkurzacz Flexispace z Biedronki zajmie mniejszą powierzchnię niż tradycyjne urządzenie

Konstrukcja oferuje moc ssącą na poziomie 9 kPa, a to dzięki silnikowi o mocy 140W. Nie zabrakło filtru EPA, choć producent nie podaje jego klasy. Sztandarową funkcją jest system FlexiSpace, który pozwala odchylić odkurzacz nawet o 180 stopni względem rury, co ułatwia docieranie do powierzchni. Znajdowanie brudów jest łatwiejsze dzięki diodom LED. Cena to 299 złotych.

Hoover SJ4000 pojawi się w Biedronce w cenie podobnej do tej z elektromarketów

Drugie urządzenie docenią osoby regularnie sprzątające samochód. Odkurzacz Hoover Jive SJ4000 dostaniemy z trzema końcówkami - szczotką do kurzu, ściągaczką i nakładką do szczelin. Rozwiązanie bezproblemowo podłączymy do gniazdka zapalniczki 12V. Przewód ma długość 4 metrów. Dołączony filtr jest zmywalny, a pojemnik zmieści 0,3 litra zanieczyszczeń. Cena Hoovera Jive SJ4000 to 79,90 zł. 

Wiatrak podłogowy 45W

W sklepach oznaczonych kategorią III znajdziecie wiatrak podłogowy za 69,90 zł. Jego wysokość wyregulujemy w dość wąskim przedziale 110-125 cm. Ponadto pozwala on na regulację czaszy w pionie w obrębie 60 stopni. W przypadku oscylacji otrzymujemy odchył 70 stopni. Średnica czaszy to zaś 43 cm, a więc nie najmniej. Moc nawiewu wyregulujemy w trzech stopniach, za pomocą przycisków. 

Wiatrak podłogowy w Biedronce pozwoli odetchnąć w gorące lato

Tania szczoteczka i lokówka

W Biedronce pojawi się także tania szczoteczka soniczna Hoffen. Pozytywnie zaskakuje jej cena - to zaledwie 19,99 zł.

Soniczna szczoteczka Hoffen zaskakuje ceną

W zestawie otrzymamy urządzenie oraz trzy wymienne końcówki. Producent deklaruje prędkość na poziomie 24000 ruchów oscylacyjnych na minutę, a to wszystko przy dwóch bateriach AA. Dostępe są dwa warianty - biały oraz niebieski.

Lokówka Babyliss pojawi się w trzech wymiarach

Do asortymentu dołącza też tania lokówka Babyliss Gold Ceramic w trzech wariantach - 19, 25 lub 32 mm. Wspomniana w nazwie ceramiczna, złota powłoka ma ochronić włosy przed uszkodzeniem. Urządzenie ma też system autowyłączania, gdy jest nieużywane oraz trzystopniową regulację temperatur. Rozgrzejemy ją do 160, 180 lub 200 stopni Celsjusza. Parametry skontrolujemy za pośrednictwem diody LED. Jej cena to 79,90 zł.

Źródło: Biedronka

Obserwuj Videotesty.pl na Google News!

blog comments powered by Disqus
Wiatrak podłogowy tanio w Biedronce! Od poniedziałku nowa elektronika