PODPOWIEDZI:

Poznaliśmy cenę Galaxy Z Fold2 i Z Flip 5G? Najwyraźniej będzie taka sama jak poprzedniczek

Poznaliśmy cenę Galaxy Z Fold2 i Z Flip 5G? Najwyraźniej będzie taka sama jak poprzedniczek

Być może poznaliśmy cenę Samsungów z serii Galaxy - Z Fold 2 i  Z Flip 5G. Według GSM Arena (artykuł na portalu powstał między innymi na bazie treści z ET News), kwota nie zmieni się w stosunku do poprzednich modeli. Wersja z 5G ma trafić do przedsprzedaży już w środę i zostać wyceniona na około 5269 złotych. Z Fold 2 z kolei 7653 złotych.

To oczywiście przeliczenie z południowokoreańskich Wonów. Niemniej przeciek zaskakuje, bo oba telefony mają mieć lepsze podzespoły, a w przypadku Galaxy Fold 2 jego poprzednik kosztował znacznie więcej podczas pierwszych zapowiedzi. Nowe wersje urządzeń mają być wyposażone w Snapdragona 865+, najmocniejszą jednostkę mobilną Qualcomma. Wspiera Wi-Fi 6 i nagrywanie wideo w 8K i 30 FPS-ach.

Więcej nowości możemy się spodziewać po rozkładanym na boki phablecie. Będzie miał nieco większy i szybszy ekran wewnętrzny. Rozmiarami sięgać ma 7,59 cala przy 120 Hercach odświeżania. Zewnętrzny też się powiększy do 6,23 cala. Zmieniony zostanie też materiał z którego wykonano szybkę tego ekranu, aby poprawić jego wytrzymałość.

Wygląda na to, że wiadomo coś również o aparatach umiejscowionych z tyłu urządzenia. Jak podaje GSM Arena, ma to być moduł złożony z trzech obiektywów. Główny z 64 megapikselami plus jeden z 12 i jeden z 16 megapikselami. Najprawdopodobniej oznacza to obecność obiektywu teleskopowego i ultraszerokokątnego do zdjęć panoramicznych.

ET News spekuluje, że Samsung na początku wypuści limitowaną liczbę Galaxy Fold 2 na rynek południowokoreański. Celem ma być eksport 3 milionów urządzeń rocznie. Sprzęt nie będzie sprzedawany w zestawie z Samsung Galaxy Buds Plus. Firma zaprezentuje oficjalnie produkt dopiero 5 sierpnia tego roku na Galaxy Unpacked.

Źródło: GSM Arena, ET News.

blog comments powered by Disqus
Poznaliśmy cenę Galaxy Z Fold2 i Z Flip 5G? Najwyraźniej będzie taka sama jak poprzedniczek