PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

10 gadżetów, które chciałbyś posiadać

10 gadżetów, które chciałbyś posiadać

Przyjrzyjmy się ciekawym gadżetom, które szybko zdobywają rynek i mogą stać się pragnieniem dla każdego kto podąża za nowinkami technologicznymi.

Oto lista dziesięciu interesujących gadżetów:

Projektor Microvision PicoP ShowWX

picop

Kieszonkowy projektor wielkości telefonu komórkowego, dzięki zastosowanej technice laserów RGB potrafi wyświetlić znakomity obraz wielkości 100 cali. Projektor jest bardzo lekki, waży niespełna 122 gramy. Jasność projektora to 10 Lumenów. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający podłączenie do iPoda. Możliwy do dokupienia adapter umożliwiający podłączenie do komputera. Projektor został wyróżniony w plebiscycie Męska Rzecz TVN Turbo.

Apple iPhone4

iphone4

Tego telefonu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Apple wprowadzając iPhona dokonało rewolucji w użytkowaniu telefonów z ekranem dotykowym. Telefon działa na specjalnie zaprojektowanej platformie iOS.

Apple iPad 2

Apple iPad 2

Tablet od Apple to marzenie każdego fana gadżetów. Nowa jego wersja jest jeszcze smuklejsza i lżejsza od swojego poprzednika. Mimo tego testy udowodniły, że szkło na ekranie stało się jeszcze bardziej wytrzymałe. Bateria daje możliwość użytkowania urządzenia nawet do 10 godzin.

Kinect dla XBox 360

Kinect dla XBox 360

Kinect jest to urządzenie przeznaczone specjalnie dla konsoli Xbox 360. Produkt umożliwia sterowanie w grach za pomocą ruchów własnego ciała. Urządzenie posiada kamerę, mikrofon, przestrzenny sensor ruchu i procesor.

HTC Flyer

HTC Flyer

Tablet HTC Flyer to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które bardzo często podróżują. Tablet posiada ekran wielkości 7 cali i szybki procesor. Jest to rozwiązanie które znakomicie sprawdza się zarówno w grach jak i przeglądaniu internetu.

Motorola XOOM

Motorola XOOM

Tablet od Motoroli również może zachwycić każdego gadżeciarza. Urządzenie pracuje na systemie Google Android 3.0. Jest to doskonałe mobilne urządzenie posiadające ekran HD o przekątnej 10,1 cala. Warto zauważyć, że produkt w przeciwieństwie do iPada obsługuje platformę Flash.

Kyocera Echo

Kyocera Echo

Telefon komórkowy Kyocera Echo może zrewolucjonizować rynek smartfonów ponieważ zastosowano w nim dwa łączone ze sobą ekrany. Telefon ma wejść do sprzedaży w kwietniu tego roku.

NavRoad NR470 Enovo

NavRoad NR470 Enovo

Nawigacja samochodowa to obowiązkowa pozycja dla często podróżujących kierowców. Oprócz swojej funkcjonalności najnowsze dziecko firmy NavRoad wygląda bardzo elegancko.

Seagate GoFlex Slim

Seagate GoFlex Slim

Dysk twardy od Seagate może pochwalić się mianem najcieńszego dysku na świecie. Jego grubość wynosi jedyne 9 milimetrów. Pojemność dysku wynosi 320 GB.

HTC Desire S

HTC Desire S

Telefon firmy HTC zdobywa wielką popularność. Telefon został wykonany z jednego kawałka aluminium. Charakteryzuje go duży ekran o przekątnej 3,7 cala.

blog comments powered by Disqus
10 gadżetów, które chciałbyś posiadać