PODPOWIEDZI:

Te słuchawki naładujesz bez kabla! Jabra Elite 75t

Te słuchawki naładujesz bez kabla! Jabra Elite 75t

Jabra Elite 75t to pierwsza seria słuchawek w portofolio firmy, które można naładować bez użycia kabla. Wszystko za sprawą wykorzystania technologii ładowania indukcyjnego, która szturmem przejmuje kolejne rodzaje elektroniki użytkowej. Tutaj wystarczy położyć etui ze słuchawkami (lub bez) na odpowiedniej podkładce.

Oczywiście słuchawki można naładować bez kabla, ale nie trzeba. Alternatywą jest po prostu wykorzystanie przewodu USB-C. To nawet łatwiejszy sposób, bo producent do produktu nie dorzuca podkładki bezprzewodowej.

Jabra Elite Active 75t

Jabra Elite 75t

Jabra Elite Active 75T w Media ExpertJabra Elite 75T w Media Expert

Po naładowaniu urządzenie będzie działało całkiem długo. Zarówno w przypadku Jabra Elite Active 75t oraz Jabra Elite 75t wystarczy ci na 7,5 godzin pracy. To mniej więcej tyle, ile wynosi podróż pociągiem z południa na północ Polski.

Jabra Elite 75 na biurku

Jeżeli najdzie cię ochota pojechać dalej w świat, pomoże ci w tym etui. Samo w sobie pełni funkcję akumulatora i jest w stanie naładować słuchawki bezprzewodowa, rozszerzając czas pracy nawet do 28 godzin.

Z ciekawszych rzeczy należy wspomnieć też o funkcji MyControls. Producent zachwala ją tym, że umożliwia konfigurację przycisków. Dzięki temu można na przykład przemieścić zmianę utworu i wyciszanie go pomiędzy słuchawkami lub przystosować do swoich własnych potrzeb. 

Mężczyzna ze słuchawkami Jabra Elite 75t

W regulacji samego dźwięku pomoże funkcja MySound. W przygotowanej przez producenta aplikacji można wykonać test słuchu. Firma chwali się, że pozwoli to na usłyszenie muzyki w taki sposób, w jaki powinna być słyszalna. W praktyce to po prostu kalibracja ustawień słuchawek, aby dopasować je do indywidualnego użytkownika.

Niebieskie słuchawki sportowe Jabra Elite 75t

Sprzęt wydany zostanie w wielu wersjach kolorystycznych i dwóch głównych. Różnią się od siebie przede wszystkim poziomem odporności na wodę i ceną. Opcja zwyczajna ma certyfikat IP55, a sportowa IP57. Kosztują kolejno 699 złotych i  749 złotych.

Źródło: Jabra.

blog comments powered by Disqus
Te słuchawki naładujesz bez kabla! Jabra Elite 75t