PODPOWIEDZI:

Rusza przedsprzedaż pierwszego w Polsce 48'' Sony OLED TV A9!

Rusza przedsprzedaż pierwszego w Polsce 48'' Sony OLED TV A9!

48-calowy telewizor marki Sony to prawdziwa gratka dla fanów filmów i seriali, a także grania na konsoli. Jeśli poprzednie zdanie mówi o Tobie i poszukujesz nowego telewizora wysokiej jakości, to jest to oferta dla Ciebie. Co telewizor ma do zaoferowania ten sprzęt? Jaka jest jego cena? Co uzyskasz, zamawiając w przedsprzedaży? Na wszystkie pytania odpowiadamy poniżej.

Cena najnowszego telewizora Sony OLED TV A9 w wersji 48-calowej wynosi 7499 złotych. Dostępny jest jak na razie tylko w internetowym sklepie Sony Centre. Oferta przedsprzedażowa, która wystartowała 20 sierpnia, jest dostępna do 30 sierpnia bądź do wyczerpania zapasów.

Każdy, kto zamówi sprzęt w przygotowanym pakiecie, otrzyma pięć lat gwarancji. Standardowy okres gwarancyjny to dwa lata - jeśli zakupisz produkt do godziny 16:00 ostatniego dnia sierpnia, otrzymasz dodatkowe trzy.

Zamówienie możesz złożyć, wchodząc w link z produktem na stronie scentre.pl. Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie.

Sony OLED TV A9 48'' - co oferuje?

Ten telewizor to pierwszy model z tej serii o takiej wielkości, który wchodzi oficjalnie do sprzedaży w naszym kraju. Sony wyposażyło go więc w wiele nowości przygotowanych na 2020 rok.

Produkt ten zapewni Ci wysokiej jakości obraz kojarzony z jeszcze większymi telewizorami. Idealnie nada się do oglądania sportu, a także grania na konsoli - oferuje częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. To dwa razy więcej niż ekrany LCD.

A9 dostosuje jasność automatycznie do poziomu światła w pomieszczeniu dzięki technologii Ambient Optimization. W praktyce oznacza to tyle, że niezależnie od tego, czy korzystasz z telewizora w dzień, czy w nocy, obraz zawsze będzie perfekcyjny, bez potrzeby ingerencji w ustawienia.

Telewizor to prawdziwe centrum multimedialne - gwarantuje to system Android TV. Telewizor został wyposażony w Alexę od Amazona, a także technologię bezprzewodowego przesyłu Apple AirPlay 2.

Bez wątpienia jest to bardzo ciekawa premiera na rynku, która może namieszać w rankingu telewizorów. Rezerwuj czym prędzej swój egzemplarz!

Co myślisz o nowym telewizorze od Sony? Daj znać w komentarzu!

Źródło: scentre.pl; youtube.com

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
Rusza przedsprzedaż pierwszego w Polsce 48'' Sony OLED TV A9!