PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Wielka wyprzedaż sprzętu audio od Creative!

Wielka wyprzedaż sprzętu audio od Creative!

Creative zorganizowało wyprzedaż. Tylko w tym tygodniu można zakupić szereg sprzętów audio tej firmy w obniżonych cenach. Wszystkie przecenione urządzenia dostępne są w oficjalnym sklepie producenta i objęte aż 30-dniową polityką zwrotów (w porównaniu do standardowych dwóch tygodni przy zakupie przez internet).

Co istotne oferta promocyjna firmy jest ważna tylko do 28 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto więc szybko rozważyć ewentualny zakup słuchawek bezprzewodowych lub innego sprzętu na lato. Wśród urządzeń pojawiają się nie tylko głośniki i sprzęty nauszne, ale również karty dźwiękowe marki.

Na jakie przecenione sprzęty warto zwrócić uwagę?

Przeceniony jest na przykład Creative SOUND BLASTERX G5. To zewnętrzna karta dźwiękowa zdolna obsłużyć dźwięk 7.1. Ma także wzmacniacz słuchawkowy, który poprawi audio w poważniejszym sprzęcie, potrzebującym większej mocy do atrakcyjnego odwzorowywania treści.

Karta dźwiękowa soundblaster gx5 na czarnym tle

Dzięki wielordzeniowemu procesorowi SB-Axx1, ta karta dźwiękowa może zapewnić lepszą trójwymiarowość odgłosów z komputera lub konsoli. No właśnie, nawet z maszyn czysto growych, bo ten sprzęt współpracuje również z tym typem urządzeń. Lepiej z niego będzie jednak korzystać na komputerze za sprawą BlasterX Acoustic Engine Pro - oprogramowania na system Windows. 

Przeceniony (do poziomu 169 złotych) został również wodoodporny bezprzewodowy głośnik bluetooth - Creative Metallix Plus. To urządzenie z naprawdę długim czasem pracy na baterii. Mieści w sobie akumulator zdolny popracować na jednym naładowaniu nawet przez (dosłownie) cały dzień. Trudno wyobrazić sobie, w jaki sposób ktoś miałby spożytkować 24 godziny muzyki na jednej “potańcówce”.

Zresztą sprzętem zajmowaliśmy się już w naszym teście Creative Metallix Plus. Recenzent właściwie wymienił tylko jedną wadę - łatwo zarysowywalny front. To dlatego, że ów jest aluminiowy, a co za tym idzie też bardziej wytrzymały od plastikowego. Głośnik spełnia standard wodoodporności IPX5, gra głośno i ma mocne basy. Czego chcieć więcej?

Creative Metallix Plus na imprezie

Osoby szukające bardziej osobistego audio, z pewnością będą zainteresowane słuchawkami Creative Aurvana LIVE!2. To zestaw, który korzysta z neodymowych przetworników o biocelulozowej membranie, co zdaniem producenta wraz z odpowiednim dostrojeniem zapewnia naturalne i wierne brzmienie.

Mają szerokie pasmo przenoszenia, wygodne zdaniem użytkowników nauszniki i odpinany kabel. Ten ostatni zresztą jest płaski i ma wbudowany mikrofon, dzięki czemu słuchawki nie tylko posłużą miłośnikom muzyki, ale też na przykład graczom. Teraz można je nabyć za 349 złotych - o 210 złotych mniej niż w zadeklarowanej cenie pierwotnej.

Creative Aurvana Live 2 występująca w dwóch kolorach

To nie wszystkie przecenione przez Creative produkty. Resztę (w tym parę atrakcyjnych ofert, w których otrzymuje się przy zakupie dodatkowo za darmo słuchawki) znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Creative.

Warto sprawdzić:

blog comments powered by Disqus
Wielka wyprzedaż sprzętu audio od Creative!