PODPOWIEDZI:

Wieża piorąca? LG Wash Tower wkracza na rynek!

Wieża piorąca? LG Wash Tower wkracza na rynek!

LG zaprezentuje wieżę piorąco-suszącą LG WashTower. Na razie niestety wirtualnie, podczas tegorocznych targów elektroniki konsumenckiej IFA. To po prostu sporych rozmiarów moduł łączący pralkę z suszarką. Robi to jednak z pewnym minimalnym twistem - jest bardziej kompaktowy i inteligentny.

LG WashTower jest oczywiście jednostką zintegrowaną. Dzięki temu może na przykład powiadomić użytkownika ile zajmie mu całość cyklu prania wraz z czasem suszenia. Obie części produktu ze sobą współpracują. Pralka przesyła suszarce informacje na temat prania, aby ta zoptymalizowała cykl suszenia i wstępnie rozgrzała bęben. To ma skutkować skróceniem całego czasu pracy.

LG WashTower obok ubrań

Co ważne zdaniem producenta LG WashTower jest około 9 centymetrów mniejsza od standardowego postawionego na sobie zestawu pralki i suszarki. Tego typu sprzęty mają też dwa oddzielne panele sterowania, podczas gdy moduł firmy ma jeden. To z pewnością ułatwi korzystanie ze sprzętu osobie każdego wzrostu.

Co do czystych możliwości - pralka ma wsad 17 kilogramów a suszarka 16 kilogramów. Wykorzystują najnowsze technologie i funkcje firmy takie jak TurboWash 360° i silnik AI DD. Pralka dobiera najlepsze ustawienia prania, sprawdzając wsad i oceniając sztywność tkanin. LG gwarantuje, że zapewni to wyższą skuteczność, szybsze działanie, a także lepszą ochronę ubrań.

Czarny LG Wash Tower w pokoju

Suszarka z kolei nie tylko wysusza, ale i paruje ubrania. Wszystko po to, aby oczywiście zabić ewentualne bakterie. Po samym praniu pewnie będzie ich już mało, ale wysoka temperatura strumienia pary powinna zabić 99,9% najczęściej występujących bakterii. Sprzęt poznamy bliżej już niedługo. Wprowadzony do sprzedaży zostanie najpierw w Ameryce Północnej w przyszłym miesiącu, a potem na całym świecie przed końcem tego roku.

Źródło: LGNews.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Wieża piorąca? LG Wash Tower wkracza na rynek!