PODPOWIEDZI:

LG zamierza produkować maseczkę z wbudowanym oczyszczaczem powietrza!

LG zamierza produkować maseczkę z wbudowanym oczyszczaczem powietrza!

Widmo pandemii nieprzerwanie wisi nad światem już od kilku miesięcy. Jednym z zaleceń w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa jest noszenie maseczek ochronnych. Część osób twierdzi, że maseczki utrudniają im oddychanie, co próbuje rozwiązać LG. Firma tworzy maseczkę z wbudowanym oczyszczaczem powietrza, która jednocześnie ma spełniać zadanie i pozwalać użytkownikowi swobodnie oddychać.

Maseczka może być zbyt małym słowem na określenie tego urządzenia, ponieważ LG porwało się właściwie na stworzenie mobilnego oczyszczacza powietrza. Nie ma jeszcze informacji czy produkt ten będzie w pełni chronił przed koronawirusem, bez wątpienia pomoże jednak przy ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby.

Maseczka z oczyszczaczem powietrza od LG

Dzięki wymienialnym filtrom HEPA i wentylatorom na wzór tych w domowych oczyszczaczach, będziesz mógł wdychać powietrze pozbawione smogu i zanieczyszczeń w każdym miejscu na ziemi. Wentylatory zasilane akumulatorem dostosują się do rytmu twojego oddechu za pomocą wbudowanych czujników. Jak długo wytrzymają akumulatory? Baterii ma wystarczyć na 8 godzin spokojnego i 2 godziny intensywnego oddychania.

Jak wyglądają elementy maseczki wewnątrz

Na razie nie ma żadnych informacji, ile LG PuriCare będzie kosztować oraz kiedy dokładnie pojawi się w sprzedaży. Producent zamierza pojawić się na targach IFA 2020, które odbędą się pomiędzy 3 a 5 września - bardzo możliwe, że wtedy dowiemy się więcej.

Zainteresowany produktem od LG? Daj znać w komentarzu!

Źródło: businessinsider.com; theverge.com

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
LG zamierza produkować maseczkę z wbudowanym oczyszczaczem powietrza!