PODPOWIEDZI:

Nowe telewizory Toshiba dostępne w Polsce

Nowe telewizory Toshiba dostępne w Polsce

W polskich sklepach pojawiły się nowe modele telewizorów Toshiby. Dostępne w wielu rozmiarach i promocyjnych cenach urządzenia japońskiej firmy wchodzą w skład debiutujących serii UA6B63DG i UA6B63DG, które mogą pochwalić się między innymi wysokiej jakości głośnikami firmy Onkyo.

Toshiba UA6B63DG i UA4B63DG to najnowsze telewizory z funkcjami Smart TV w katalogu znanego japońskiego producenta. W skład obu linii wchodzą modele z ekranami o przekątnych 43, 50, 55, 58 oraz 65 cali. Serie nie różnią się pomiędzy sobą funkcjonalnością oraz podzespołami, a jedynie wyglądem zewnętrznym. TV UA6B63DG wyposażone są w dużą pojedynczą podstawę, z kolei UA4B63DG charakteryzują się dwiema nóżkami, które pozwalają np. ustawić pod nim bez problemu soundbar.

Na pokładzie telewizorów znajdziemy standardową wersje systemu operacyjnego Android 9.0 Pie z wbudowaną technologią Chromecast. Oznacza to, że bez problemu zainstalujemy tu tysiące wybranych przez nas aplikacji, a także skorzystamy z głosowego Asystenta Google'a, używając mikrofonu wbudowanego w pilota. Według producenta, nowe telewizory otrzymają aktualizację do trzech kolejnych wersji systemu Google.

Telewizor Toshiba UA6B63DG dostępny jest w kilku wersjach z różnymi przekątnymi ekranu

Telewizory oferują obraz w rozdzielczość 4K oraz wsparcie dla technologii HDR10 i Dolby Vision. Na uwagę zasługuje tez funkcja TRU Resolution, która skaluje treści wideo o rozdzielczości niższej niż 4K,wyostrzając je i poprawiając jakość.

Toshiba podkreśla również, że przy budowie i projektowaniu nowych serii Smart TV współpracowała blisko z firmą Onkyo, znana świetnie wszystkim miłośnikom sprzętu audio. Wszystkie modele UA6B63DG i UA4B63DG wyposażone zostały więc głośniki Onkyo z systemem Dolby Audio i wsparciem dla bezstratnego przesyłu dźwięku DTS HD.

Toshiba UA6B63DG i Toshiba UA4B63DG są już dostępne w marketach RTV Euro AGD, gdzie wraz z innymi modelami producenta sprzedawane są w promocyjnej cenie, która związana jest z czarnopiątkowymi wyprzedażami.

Więcej interesujących modeli znajdziecie w porównywarce telewizorów, a także na stronie z najciekawszymi promocjami TV w polskich sklepach.

Źródło: Toshiba

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Nowe telewizory Toshiba dostępne w Polsce