PODPOWIEDZI:

Telewizory Premium taniej w RTV Euro AGD!

Telewizory Premium taniej w RTV Euro AGD!

Znów meldujemy się na posterunku wspólnie z RTV Euro AGD, lecz tym razem bardziej szczegółowo. Bierzemy dziś pod uwagę tylko i wyłącznie telewizory i to nie byle jakie. Mowa tu konkretnie o dużych telewizorach premium, czyli tych z najwyższej półki.

Na próżno szukać tu budżetowych ekranów, ponieważ skupiamy się na telewizorach, które szokować mają przede wszystkim jakością. Nie zapomnieliśmy jednak, aby przy okazji tworzenia tego materiału wziąć pod uwagę te urządzenia, które w sklepie Euro znajdziecie taniej, przy okazji promocji związanych z Black Friday.

Co w ofercie?

Model

Cena

Link do sklepu

Do kiedy?

LG 65NANO867NA

4899 / 4299 zł

LG 65NANO867NA w ofercie RTV Euro AGD

30.11.20

LG OLED65GX3LA

11499 / 10299 zł

LG OLED65GX3LA w ofercie RTV Euro AGD

26.11.20

Samsung QLED QE75Q77TAT

7999 / 6499 zł

Samsung QLED QE75Q77TAT w ofercie RTV Euro AGD

26.11.20

Philips 65PUS8535

4299 / 3799 zł

Philips 65PUS8535 w ofercie RTV Euro AGD

26.11.20

Sony KD-85XH9096

11299 / 9199 zł

Sony KD-85XH9096 w ofercie RTV Euro AGD

26.11.20

LG 65NANO867NA

65-calowy telewizor z rodziny wyposażonej w ekran NanoCell. Dzięki nano cząsteczkom umieszczonym na matrycy pochłaniany jest nadmiar światła danej długości. W praktyce oznacza to przede wszystkim bardzo szerokie kąty widzenia, czyli wyśmienity obraz niezależnie od Twojego położenia względem ekranu.

Obraz funkcjonuje w wyśmienitej jakości 4K UHD. Wspierany jest także przez technologię ULTRA Luminance, która zwiększa kontrast. Przenosi moc z ciemniejszych fragmentów do tych, które wymagają większego oświetlenia. To sprawia, że obraz jest wyrazisty i głęboki.

Cechuje go autorski system operacyjny LG, gdzie fabrycznie zainstalowane znajdziesz takie aplikacje jak Netflix, Amazon Prime czy YouTube. Oferuje także sterowanie głosowe. Telewizor będzie świetnym wyborem dla konsol nowej generacji z racji posiadania dwóch wejść szybszego złącza HDMI 2.1.

LG OLED65GX3LA

Kolejne urządzenie od LG, tym razem jednak z matrycą OLED. Uważane za topowe ekrany z uwagi na to, że organiczne LED-y LG oferują najgłębszą czerń, największy kontrast i nasycenie barw. Tak jak w przypadku poprzednika, ten telewizor może pochwalić się szybszymi złączami HDMI 2.1. To wpływa na szybszy przesył danych, czyli lepszą jakość i płynniejszy obraz.

W przeciwieństwie do wcześniejszego modelu ten posiada jednak tylko i wyłącznie nowsze złącza. Na płynny obraz wpływa także częstotliwość odświeżania obrazu, która wynosi 100 Hz. To dwa razy tyle w porównaniu do tego, do czego przyzwyczaiły nas standardowe ekrany LED-owe. Oferuje również możliwość podłączenia myszki oraz klawiatury, co ułatwi korzystanie z preinstalowanych aplikacji.

Samsung QLED QE75Q77TAT

75-calowy telewizor od Samsunga z popularnej rodziny QLED-owych ekranów. QLED jest swoistego rodzaju odpowiedzią na OLED od LG. W tym urządzeniu zastosowano technologię Quantum Dot, czyli kwantowych kropek. Pozwala to na precyzyjne emitowanie światła, co wpływa na intensywność kolorów. Dzięki temu kolory w telewizorach QLED są żywe i dynamiczne, a przede wszystkim naturalnie odwzorowane.

To, czym imponuje ten telewizor Samsung, to przede wszystkim funkcjonalność. Dzięki na przykład Smart HUB, który daje Ci możliwość pobierania niektórych aplikacji na telewizor, a także korzystania z poszczególnych serwisów internetowych. Z pomocą SmartThings możesz połączyć w jednym ekosystemie kilka urządzeń Samsunga, by kontrolować je w intuicyjny i prosty sposób.

Grafika promująca telewizor Philips

Philips 65PUS8535

65-cali od Philipsa z technologią Ambilight. Dzięki niej każdy seans staje się bardziej intensywny. Polega na wyświetlaniu z trzech stron telewizora różnych kolorów, w zależności oczywiście od tego, co akurat wyświetlane jest na ekranie. Wywołuje to wrażenie jego poszerzenia i zwiększa immersję w trakcie seansu.

Tak jak poprzednik od Samsunga, ten model również charakteryzuje się funkcjonalnością, zapewnia  ją jednak Android TV. System operacyjny pozwala na swobodne korzystanie z różnych aplikacji oraz funkcji. Pośród nich jest chociażby Google Cast, z którego pomocą bezprzewodowo prześlesz filmy czy aplikacje z telefonu, tableta oraz laptopa na telewizor. Wykracza to więc poza standardowe aplikacje znajdujące się w telewizorach smart, czyli Netflix i YouTube.

Sony KD-85XH9096

Prawdziwy olbrzym od Sony, który cechuje się 85-calowym ekranem. Tak jak wszystkie poprzednie urządzenia oferuje obraz w rozdzielczości 4K. Telewizor ten świetnie nada się do współpracy z konsolami nowej generacji: Sony PlayStation 5 czy Xbox Series X. To za sprawą złącza HDMI 2.1, a przede wszystkim dzięki niskiemu input lagowi na poziomie 7.2 ms. Ten dostępny jest w funkcji Game Mode, który włącza się automatycznie. Za jego sprawą rozgrywka stanie się niezwykle płynna i w wysokiej jakości - 4K 120 FPS.

Interesującą cechą tego modelu jest również obecność technologii 4K X-Reality Pro. Odpowiada za ulepszanie obrazu do jakości 4K, gdy sygnał źródłowy jest w gorszej jakości. To sprawi, że niezależnie od tego, co akurat oglądasz, obraz zawsze będzie wyśmienitej jakości.

Źródło: RTV Euro AGD

blog comments powered by Disqus
Telewizory Premium taniej w RTV Euro AGD!