PODPOWIEDZI:

700 złotych taniej w przedświątecznych promocjach!

Szybki spis treści:
700 złotych taniej w przedświątecznych promocjach!

Do Bożego Narodzenia zostały jeszcze 2 tygodnie. To mimo wszystko niewiele czasu, aby przygotować odpowiedni prezent czy wyposażyć dom w niezbędne urządzenia, by ten świąteczny czas przebiegł bezproblemowo. Do przedświątecznych zakupów zachęcają oczywiście promocje w RTV Euro AGD i jak zawsze postanowiliśmy przyjrzeć się im dokładnie i wybrać ciekawe oraz przede wszystkim prawdziwe promocje.

W sklepie RTV Euro AGD cały czas obowiązują wielorabaty, a także oferta “więcej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Wielorabaty w RTV Euro AGDPierwsza to procentowa obniżka kwoty, która wzrasta z każdym kolejnym produktem w koszyku, by ostatecznie piąty kosztował tylko 1% swojej ceny.

Więcej kupujesz, więcej zyskujesz w RTV Euro AGDDruga oferta pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 6800 złotych przy zakupach za 34 tysiące.

Co w ofercie?

Typ urządzenia

Model

Cena 

Link do zakupu

Do kiedy?

Kuchenka

Amica 510GEM2.33ZpTa

1199 / 899 zł

Amica 510GEM2.33ZpTa w ofercie RTV Euro AGD

10.12.20 23:59

Lodówka

Samsung RS50N3513SA

3699 / 2999 zł

Samsung RS50N3513SA w ofercie RTV Euro AGD

10.12.20 23:59

Suszarka

Electrolux EW8H458WP PerfectCare

2199 / 1899 zł

Electrolux EW8H458WP PerfectCare w ofercie RTV Euro AGD

10.12.20 23:59

Pralko-suszarka

Whirlpool FWDG86148BPL

1999 / 1699 zł

Whirlpool FWDG86148BPL w ofercie RTV Euro AGD

10.12.20 23:59

Generator pary

Philips PSG7024/20

1149 / 999 zł

Philips PSG7024/20 w ofercie RTV Euro AGD

10.12.20 23:59

  • Amica 510GEM2.33ZpTa - kuchenka gazowa to cały czas obowiązkowy element wyposażenia praktycznie każdej kuchni. Ten model firmy Amica to urządzenie, które bardzo dobrze odnajdzie się w nowoczesnej i bezpiecznej kuchni. Dzięki zabezpieczeniu przeciwwypływowemu nie musisz martwić się o ulatniający się gaz. Zabezpieczenie to odcina dopływ gazu w momencie, gdy palnik przestaje płonąć. Piekarnik oferuje funkcję szybkiego nagrzewu, co mocno skraca czas oczekiwania na rozgrzanie urządzenia. Pozwoli Ci to przygotować potrawy zdecydowanie szybciej. Powłoka emaliowana sprawia, że kuchenka jest bardzo łatwa w czyszczeniu oraz nadaje jej uniwersalnego wyglądu, dopasuje się więc do każdej kuchni.
  • Samsung RS50N3513SA - masz naprawdę dużą rodzinę i poszukujesz sporej lodówki? Ten produkt Samsung będzie idealny dla Ciebie. Jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, a jego pojemność to 501 litrów, bez problemu zmieścisz w nim spore zapasy. Urządzenie pracuje oczywiście w pełnym systemie No Forst, nie musisz się więc obawiać o szron i regularne rozmrażanie. Do tego lodówka oferuje dystrybutor wody oraz lodu, którym możesz sterować za pomocą dotykowego panelu. Stały dostęp do świeżej i czystej wody nie będzie więc problemem, nie będziesz musiał także pamiętać o zamrożeniu lodu, gdy zaplanujesz weekendowe drinki z przyjaciółmi.
  • Electrolux EW8H458WP PerfectCare - ten produkt Elctrolux to energooszczędna suszarka, która zadba o Twoje ubrania. Energooszczędna, ponieważ pracuje w klasie energetycznej A++. Choć do najwyższej klasy brakuje jej jednego plusa, to rachunki za prąd, razem z tym urządzeniem, nie będą wysokie. Roczne użytkowanie tego urządzenia to koszt energii elektrycznej na poziomie około 140 złotych. Suszarka oferuje funkcję SmartSense - dzięki wbudowanym czujnikom wilgotności urządzenie samo dostosowuje długość suszenia. Dzięki temu pranie nie będzie narażone na nadmierne działanie temperatury, przez co tkaniny dłużej zachowają swoją pierwotną strukturę.
  • Whirlpool FWDG86148BPL - nie masz w swojej łazience dużo miejsca, zależy Ci jednak na tym, aby posiadać pralkę oraz suszarkę? To urządzenie spełni twoje oczekiwania. Mowa tu oczywiście o pralko-suszarce. Za sprawą funkcji 6-ty zmysł model ten to urządzenie bardzo nowoczesne. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych programów, a pralko-suszarka dostosuje parametry do rodzaju tkanin czy wielkości załadunku. To przede wszystkim wpłynie pozytywnie na oszczędność wody i prądu. Ten produkt Whirlpoola cechuje się także bardzo ciekawym programem, z którego pomocą efektywnie wypierzesz kolorowe ubrania w 15 stopniach. Zapobiega to całkowicie ewentualnemu mieszaniu się kolorów ubrań, co jest największym wrogiem osób, które nie mają czasu na pełną segregację prania.
  • Philips PSG7024/20 - kolejny element nowoczesnego wyposażenia domu, który można uznać za bezpośredniego następcę żelazka, czyli generator pary. Z tym urządzeniem całkowicie zapomnisz o przypalonych ubraniach. Temperatura pary jest bowiem bezpieczna, a efekt prasowania taki sam! Produkt ten pozwala także na prasowanie pionowe, które jest dużo prostsze, w szczególności ubrań, które wymagają odpowiedniego sposobu prasowania, jak na przykład koszule. Prasowanie z pomocą tego generatora pary nie wymaga od Ciebie również regulacji temperatury. Dzięki OptimalTemp ten generator pary płynnie dostosowuje się do aktualnie prasowanego materiału.

Źródło: RTV Euro AGD 

blog comments powered by Disqus
700 złotych taniej w przedświątecznych promocjach!