PODPOWIEDZI:

Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci od czwartku w Biedronce

Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci od czwartku w Biedronce

Od 10 grudnia w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić automatyczne szczoteczki oscylacyjne dla dzieci. Sprzedawane w atrakcyjnej cenie urządzenia są ozdobione postaciami pochodzącymi z popularnego serialu animowanego Psi Patrol.

Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna w każdym wieku. Najmłodsi nie zawsze jednak zbyt chętnie podchodzą do obowiązku codziennego płukania i czyszczenia zębów. W zadaniu tym pomocna może okazać się automatyczna szczoteczka, która skuteczniej usuwa wszelkie nieczystości, nawet pomimo braku odpowiedniej techniki u dziecka.

Wyprodukowana przez polską firmę mPTech szczoteczka oscylacyjna dostępna będzie w sklepach Biedronka w całym kraju, w dniach od 10 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Kupimy ją w przystępnej cenie 29,99 złotych. W sprzedaży znajdą się cztery warianty urządzenia, każde z nich ozdobione będzie innym szczeniaczkiem, który jest bohaterem popularnego serialu animowanego Psi Patrol.

Szczoteczki Psi Patrol

Szczoteczka zasilana jest bateriami AAA i posiada kompaktowe rozmiary przystosowane do ręki dziecka. W jej poprawnym trzymaniu pomaga również wygodna rączka oraz niewielka waga. Urządzenie wykonuje 800 ruchów oscylacyjnych na minutę, które ustawione są tak, by nie zaszkodziły wrażliwym dziąsłom i zębom użytkownika.

Dodajmy, że szczoteczka oscylacyjna dla dzieci marki Psi Patrol przeszła pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując stosowny certyfikat. Sprzęt posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Źródło: mPTech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci od czwartku w Biedronce