PODPOWIEDZI:

Odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen od czwartku w Biedronce

Odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen od czwartku w Biedronce

Do oferty sklepów sieci Biedronka trafi jutro nowy odkurzacz antybakteryjny marki Hoffen, który wyprodukowany został przez polską firmę mPTech. Urządzenie posiada wbudowaną lampę UV z powodzeniem sterylizującą większość powierzchni, na których pracuje.

Niewielkich rozmiarów odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen przeznaczony jest do użytku domowego i przyda się w codziennym sprzątaniu. Urządzenie o maksymalnej mocy 300 W posiada kilka podstawowych zalet. Na pierwszy plan wysuwa się filtr EPA 11, który według producenta eliminuje zanieczyszczenia powietrza ze skutecznością do 95 procent. Poza tym sprzęt posiada również płytę wibracyjną, przyśpieszającą czyszczenie.

Drugim autem odkurzacza jest antybakteryjna lampa ultrafioletowa, która używa promieniowania UV typu C. Niszczy ono większość bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz innych drobnoustrojów. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że ich skuteczna eliminacja stała się niezwykle istotna zwłaszcza w tym roku.

Pozostałymi zaletami Hoffena jest kabel o długości 4 metrów, a także lekka budowa i wyprofilowana rączka poprawiająca komfort odkurzania. Przy projekcie obudowy sprzętu producent postawił na prosty oraz estetyczny design, a także wykorzystanie kontrastującej ze sobą bieli i czerni.

Odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen dostępny będzie w ofercie sklepów Biedronka w dniach 19 listopada – 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Cena urządzenia to 149 złotych.

Okurzacz Hoffen UV od czwartku kupimy w Biedronce

Produkt Hoffena sprawdzi się idealnie np. przy czyszczeniu materacy lub mebli. Jeżeli jednak zależy nam na gruntownym wysprzątaniu mieszkania, warto zainteresować się droższymi i większymi urządzeniami z  rankingu odkurzaczy. Wśród nich znalazł się także przetestowany przez nas niedawno Philips XC8149/01 – odkurzacz z wbudowaną funkcją mopa.

Źródło: mPTech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Odkurzacz antybakteryjny UV Hoffen od czwartku w Biedronce