PODPOWIEDZI:

Antywirusowa lampa sterylizująca w ofercie Biedronki

Antywirusowa lampa sterylizująca w ofercie Biedronki

W ofercie sklepów Biedronka pojawiła się dezynfekująca akumulatorowa lampa UV-C Huslog. Sprawdzi się ona świetnie w użytku domowym przy dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, ubrań oraz drobnych akcesoriów, takich jak biżuteria czy zegarki.

Lampa UV-C Huslog kosztuje 99 złotych i jest dostępna w Biedronce jedynie do 7 listopada lub do wyczerpania zapasów. Urządzenie o mocy 2,5 W wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe typu UV-C, które niszczy większość bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz innych drobnoustrojów. Ich skuteczna eliminacja stała się niezwykle ważna zwłaszcza w tym roku, dlatego też z podobnego sprzętu chętnie korzystają nie tylko właściciele sklepów czy innych lokali usługowych, ale także zwykli ludzie.

Lampa jest w pełni bezprzewodowa i posiada akumulator ładowany za pomocą zwykłego kabla USB. Sterylizuje powierzchnię o maksymalnej wielkości dwóch metrów kwartowych. Na pełnej baterii działa nieprzerwanie przez około 30 minut.

Z jej pomocą możemy dezynfekować np. wnętrze auta, biurka, buty, maseczki, telefon, ubrania, sprzęt komputerowy, biżuterię itd. Urządzenie posiada również zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem, a także automatyczny wyłącznik.

Producent, którym jest polska firma mPTech, podkreśla dodatkowe walory lampy, takie jak jej niewielka waga i wymiary, które ułatwiają transport oraz montaż w dowolnym miejscu, a także przyjemny dla oka nowoczesny design obudowy.

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Antywirusowa lampa sterylizująca w ofercie Biedronki