PODPOWIEDZI:

Darmowe oczyszczacze powietrza oraz inne promocje Sharp

Darmowe oczyszczacze powietrza oraz inne promocje Sharp

Sharp przygotował szereg promocji dla klientów w Polsce, którzy zdecydują się na zakup jego inteligentnych oczyszczaczy powietrza. Na klientów czekają miedzy innymi dodatkowe darmowe mini-oczyszczacze, blendery oraz rabaty na czujniki jakości powietrza.

Międzynarodowe rankingi i badania jasno wskazują na to, że jakość powietrza w Polsce, zwłaszcza w największych miastach, należy do jednej z najgorszych w Europie. Co więcej, globalna pandemia dodatkowo wzmocniła nasze zainteresowanie tym, czym na co dzień oddychamy w zamkniętych pomieszczeniach.

Nic dziwnego, że oczyszczacze powietrza cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem wśród rodaków.

Firma Sharp przygotowała nowe promocje dla wszystkich zainteresowanych kupnem tego typu urządzeń.

Kompaktowy oczyszczacz powietrza za darmo

Oczyszczacz powietrza za darmo w promocji Sharp

Klienci, którzy kupią u wybranych partnerów Sharp w Polsce duże oczyszczacze powietrza firmy z serii KI-675, KC-G60 lub KC-G50, otrzymają dodatkowo niewielki oczyszczacz FP-J30. Kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do niewielkich powierzchni. Dzięki swojej cichej pracy idealnie nadaje się do sypialni lub pokoju dziecięcego.

Sprzęt posiada czterostopniowy system filtracji, który według producenta usuwa 99,97 procent zanieczyszczeń. Jego zaletą pozostaje również to, że jest praktycznie bezobsługowy. Wystarczy go włączyć, a on sam w inteligentny sposób będzie monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu, dobierając najlepsze parametry pracy.

Designerski oczyszczacz i jonizator powietrza za darmo

Mobilny oczyszczacz w promocji Sharp

Dla osób, które zdecydują się na oczyszczacze z serii Sharp FP-J80 lub FP-J60, czeka mobilny oczyszczacz i jonizator powietrza IGGC2EU. Sprzęt odznacza się niezwykle kompaktowymi rozmiarami i na pierwszy rzut okaz przypomina kubek do kawy. Model został wyposażony w generator jonów Plasmcluster High-Density 25000, który w trybie turbo generuje nawet 75 000 jonów/cm3. Czyni to urządzenie jednym z najbardziej skutecznych na rynku. Niezdecydowanych zachęcamy przy tym do zapoznania się z naszą recenzją oczyszczacza Sharp FP-J80.

Blender sportowy za darmo

Blender sportowy za darmo w promocji Sharp

Ta promocja przeznaczona jest dla osób zamawiających oczyszczacze z serii Sharp KC-D60, KC-D50 oraz KC-D40. W prezencie otrzymają blender sportowy SA-FP2002, świetnie nadający się do przygotowywania zdrowych i energetycznych napojów.

EcoLife AirSensor w cenie 99 złotych

Czujnik jakości powietrza Sahrp w promocji

Kolejna promocja skierowana jest do klientów, którzy kupią oczyszczacze Sharp z serii KI-G75, KC-G60 lub KC-G40. Automatycznie otrzymają możliwość zamówienia sensora powietrza w promocyjnej cenie 99 złotych (jego sugerowana cena detaliczna to 499 złotych).

EcoLife AirSensor to sprzęt zaprojektowany przez naukowców z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Urządzenie precyzyjnie mierzy stężenie najbardziej szkodliwych pyłów (PM2.5 i PM10) oraz lotnych związków organicznych (VOC). Dodatkowo bada ono poziom wilgotności, temperaturę oraz ciśnienie powietrza. Sensorem sterujemy za pomocą dedykowanej mobilnej aplikacji.

Dodatkowe 3 lata gwarancji

Przedłużona gwarancja Sharp

Wszyscy nowi posiadacze oczyszczaczy z serii Sharp KC-A60, KC-A50 oraz KC-A40 otrzymują standardowo dwa lata gwarancji. W ramach promocji czas ten zostaje jednak przedłużony o 24 miesiące. Dodatkowo po rejestracji zakupu na stronie www.gwarancjesharp.pl w prezencie Sharp dorzuca jeszcze kolejne 12 miesięcy. W sumie gwarancja wyniesie więc aż pięć lat.

Oczyszczacze powietrza Sharp biorące udział w wymienionych promocjach kupimy w sklepach partnerskich  producenta w Polsce. Ich pełną listę znajdziemy na jego oficjalnej stronie internetowej.

Źródło: Sharp

blog comments powered by Disqus
Darmowe oczyszczacze powietrza oraz inne promocje Sharp