PODPOWIEDZI:

Nowy piekarnik firmy Haier - Pieczenie parowe i pyroliza

Nowy piekarnik firmy Haier - Pieczenie parowe i pyroliza

Firma Haier zaprezentowała swój najnowszy piekarnik elektryczny do zabudowy, który wchodzi w skład serii inteligentnych urządzeń I-Touch. Sprzęt oferuje dotykowy panel sterowania, kilkanaście trybów działania, w tym możliwość parowego przygotowywania potraw, a także funkcję pirolitycznego czyszczenia wnętrza.

Haier HWO60SM5T9BH to piekarnik do zabudowy zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach. Nie powinno to dziwić, bowiem producent od bardzo dawna oferuje wysokiej klasy urządzenia AGD korzystające z najnowszych technologii na rynku. Nie inaczej jest w przypadku opisywanego sprzętu, który odznacza się nie tylko bardzo eleganckim i minimalistycznym wyglądem, ale także szerokim wachlarzem opcji przygotowywania jedzenia, wśród których znalazło się również pieczenie parowe.

Mimo zachowania standardowych rozmiarów piekarnik Haier HWO60SM5T9BH ma bardzo przestronne wnętrze o pojemności 70 litrów. W środku znajdziemy dwa ruszty, wygodne w użytkowaniu teleskopowe prowadnice, a także bardzo mocne oświetlenie boczne. Działaniem urządzenia zarządzamy z poziomu dużego dotykowego wyświetlacza umieszczonego nad drzwiami.

Piekarnik Haiera zapewnia całą gamę inteligentnych funkcji. Do najważniejszych z nich można zaliczyć chociażby elektroniczną książkę kucharską, która zawiera mnóstwo przepisów wraz z gotowymi do wykorzystania programami. Piekarnik korzysta na bieżąco z informacji dostarczanych przez sondę sprawdzającą temperaturę mięsa i innych przygotowywanych składników, dzięki temu zawsze mamy pełną kontrolę nad przygotowanymi potrawami.

Funkcjami piekarnika zarządzamy za pomocą panelu dotykowego

Do zalet urządzenia zaliczyć trzeba również automatyczny pirolityczny tryb czyszczenia, który rozgrzewa wnętrze urządzenia do blisko 500 stopni Celsjusza, kompletnie wypalając wszystkie znajdujące się w nim trudne do usunięcia zabrudzenia, które pod wpływem temperatury zamieniają się w łatwy do usunięcia pył.

Piekarnik Haier HWO60SM5T9BH kupimy w cenie 3299 złotych w sklepachRTV Euro AGD, Media Expert i Media Markt.

Źródło: Haier

blog comments powered by Disqus
Nowy piekarnik firmy Haier - Pieczenie parowe i pyroliza