PODPOWIEDZI:

Hyperbook GTR - gamingowy laptop z najlepszymi podzespołami na rynku

Hyperbook GTR - gamingowy laptop z najlepszymi podzespołami na rynku

Polska marka Hyperbook zaprezentowała swojego najnowszego laptopa przeznaczonego dla najbardziej zapalanych graczy. Przenośny Hyperbook GTR ma z powodzeniem zastępować tradycyjne desktopowe pecety i jest wyposażony w najlepsze podzespoły na rynku.

Rosnące ceny podzespołów komputerowych, a zwłaszcza kart graficznych, sprawiają, że gracze coraz częściej poszukują alternatyw w postaci gotowych zestawów PC lub gamingowych laptopów. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą liczni producenci, w tym polska firma Hyperbook. Jej najnowszy laptop Hyperbook GTR ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników wirtualnej zabawy, oferuje bowiem najbardziej wydajne komponenty, jakie w tej chwili można zamontować w komputerach przenośnych.

Hyperbook GTR dostępny jest w wielu różnych wariantach, które zależą od potrzeb użytkownika oraz zasobności jego portfela. Najprostsza wersja laptopa ma bardzo wydajny procesor Intel Core i5-10600K, a w jego najmocniejszej wersji na pokładzie znajdziemy 10-rdzeniowego i9-10900K lub 8-rdzeniowego i9-11900K. Układy odznaczają się ogromną mocą, która przyda się również w wielu zastosowaniach profesjonalnych.

Hyperbook GTR przeznaczony jest dla najbardziej wymagających graczy

We wnętrzu laptopa znajdzie się również od 8 do 64 GB pamięci RAM DDR4, nawet cztery dyski SSD M.2, a także topowe układy graficzne Nvidia GeForce RTX 3070 lub Nvidia GeForce RTX 3080. Warto podkreślić, że moc GPU nie jest fabrycznie ograniczona ze względu na niedostateczne chłodzenie lub rozmiary laptopa.

Hyperbook GTR waży ponad 4,5 kilograma, a jego obudowa zostawała wykonana z aluminium i wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wyposażona w podświetlenie RGB. Klienci mogą zamówić dodatkowo bardziej wydajny system chłodzenia. Z obu boków urządzenia znajdziemy wszystkie najważniejsze porty i złącza, w tym Ethernet. Producent wyposażył komputer w panel LCD o przekątnej 17 cali (maks. rozdzielczość 1080p), którego matryca IPS wspiera częstotliwość odświeżania ekranu nawet na poziomie 300 Hz.

Hyperbook GTR zamówimy bezpośrednio na stronie producenta. Klienci mogą wybrać standardowy model lub dowolnie skonfigurować podzespoły wedle własnych potrzeb. Cena waha się w przedziale od 10 999 do 27 000 złotych.

Źródło: Hyperbook

blog comments powered by Disqus
Hyperbook GTR - gamingowy laptop z najlepszymi podzespołami na rynku