PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Lidl zaczyna sprzedawać telewizory

Lidl zaczyna sprzedawać telewizory

Od początku marca sieć dyskontów Lidl zacznie oferować swoim klientom telewizory znanych marek, takich jak Toshiba. Będą to modele o mniejszych i mnie popularnych wśród rodaków przekątnych ekranu, które coraz rzadziej spotkamy w dużych marketach z elektroniką.

Jako pierwszy w promocyjnej cenie 699 złotych kupimy telewizorToshiba 32L2963DG. Model oferuje ekran o przekątnej 32 cali i rozdzielczości Full HD (1080p), a także funkcje Smart TV, pozwalające łączyć się z internetem poprzez oprogramowanie Toshiba Smart Portal i korzystać z różnych aplikacji serwisów VoD, takich jak Netflix czy YouTube.

Panel Toshiby wyposażony jest w dwa wejścia HDMI oraz jedno USB 2.0. Warto również wspomnieć, że obsługuje on również nowy standard nadawania cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2, który zostanie wprowadzony na teranie naszego kraju w ciągu najbliższych lat. Wysokość urządzenia to 43,7 cm, szerokość 73,5 cm, a głębokość 9 cm.

Telewizor z Lidla Toshiba 32L2963DGToshiba 32L2963DGTelewizor w promocji w sklepie LIdl

Na razie trudno powiedzieć, czy wybrane modele mniejszych telewizorów na stałe zagoszczą w ofercie Lidla, a nie będą pojawiały się jedynie przy okazji czasowych promocji. Z pewnością popularność tego typu modeli w naszym kraju zdecydowanie spadła w ostatnich latach, a czołowi producenci coraz częściej ignorują ten segment rynku.

Wśród klientów królują obecnie ekrany o przekątnych 50 cali i więcej oraz telewizory w cenie do 3000 zł. Mniejsze TV sprawdzają się jednak świetnie w roli drugiego telewizora w domu, a także przydają się w miejscach, w których nie zmieścimy modelu o standardowych rozmiarach.

Specyfikacja telewizora Toshiba 32L2963DG

  • Full HD Smart TV
  • 2 wejścia HDMI, 1 wejście USB
  • 32'' / 80 cm
  • 16:9
  • Full HD: Idealny obraz o rozdzielczości 1080p
  • Wejście USB: Pozwala na odtwarzanie Twoich ulubionych filmów i muzyki z nośnika pamięci na dużym ekranie
  • Smart TV: Toshiba Smart Portal zapewnia dostęp do internetu jednym kliknięciem. Zanurz się w świecie rozrywki, oglądając ulubione filmy lub seriale i słuchając muzyki bez ograniczeń
  • wys. 437 mm, szer. 735 mm, gł. 90 mm

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Lidl zaczyna sprzedawać telewizory