PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Lidl zaczyna sprzedawać telewizory

Lidl zaczyna sprzedawać telewizory

Od początku marca sieć dyskontów Lidl zacznie oferować swoim klientom telewizory znanych marek, takich jak Toshiba. Będą to modele o mniejszych i mnie popularnych wśród rodaków przekątnych ekranu, które coraz rzadziej spotkamy w dużych marketach z elektroniką.

Jako pierwszy w promocyjnej cenie 699 złotych kupimy telewizorToshiba 32L2963DG. Model oferuje ekran o przekątnej 32 cali i rozdzielczości Full HD (1080p), a także funkcje Smart TV, pozwalające łączyć się z internetem poprzez oprogramowanie Toshiba Smart Portal i korzystać z różnych aplikacji serwisów VoD, takich jak Netflix czy YouTube.

Panel Toshiby wyposażony jest w dwa wejścia HDMI oraz jedno USB 2.0. Warto również wspomnieć, że obsługuje on również nowy standard nadawania cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2, który zostanie wprowadzony na teranie naszego kraju w ciągu najbliższych lat. Wysokość urządzenia to 43,7 cm, szerokość 73,5 cm, a głębokość 9 cm.

Telewizor z Lidla Toshiba 32L2963DGToshiba 32L2963DGTelewizor w promocji w sklepie LIdl

Na razie trudno powiedzieć, czy wybrane modele mniejszych telewizorów na stałe zagoszczą w ofercie Lidla, a nie będą pojawiały się jedynie przy okazji czasowych promocji. Z pewnością popularność tego typu modeli w naszym kraju zdecydowanie spadła w ostatnich latach, a czołowi producenci coraz częściej ignorują ten segment rynku.

Wśród klientów królują obecnie ekrany o przekątnych 50 cali i więcej oraz telewizory w cenie do 3000 zł. Mniejsze TV sprawdzają się jednak świetnie w roli drugiego telewizora w domu, a także przydają się w miejscach, w których nie zmieścimy modelu o standardowych rozmiarach.

Specyfikacja telewizora Toshiba 32L2963DG

  • Full HD Smart TV
  • 2 wejścia HDMI, 1 wejście USB
  • 32'' / 80 cm
  • 16:9
  • Full HD: Idealny obraz o rozdzielczości 1080p
  • Wejście USB: Pozwala na odtwarzanie Twoich ulubionych filmów i muzyki z nośnika pamięci na dużym ekranie
  • Smart TV: Toshiba Smart Portal zapewnia dostęp do internetu jednym kliknięciem. Zanurz się w świecie rozrywki, oglądając ulubione filmy lub seriale i słuchając muzyki bez ograniczeń
  • wys. 437 mm, szer. 735 mm, gł. 90 mm

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Lidl zaczyna sprzedawać telewizory