PODPOWIEDZI:

Samsung Crystal Blue - nowoczesne pralki z panelem dotykowym

Samsung Crystal Blue - nowoczesne pralki z panelem dotykowym

Firma Samsung od dawna dominuje na rynku urządzeń mobilnych, jak np. smartfony, ale i w branży AGD ma mocną pozycję. Może ją umocnić poprzez nowe pralki Samsung Crystal Blue, które zachwycają swoim designem oraz oferują duże panele dotykowe, ułatwiające obsługę.

Samsung Crystal Blue to pralki, które wyróżniają się przede wszystkim designem i konstrukcją. Ich drzwi zostały powiększone, a nad nimi znalazł się 5-calowy panel dotykowy, który dostarcza niezbędnych informacji użytkownikowi. Nowy interfejs jest przyjemną odmianą, ale jednocześnie zapewnia znany już użytkownikowi ze smartfonów czy tabletów sposób użycia

Samsung Crystal Blue (WF10H9600EW)

Nad designem najnowszych pralek Samsung, pracował także Chris Bangle, jeden z najbardziej znanych projektantów samochodowych. Zaowocowało to dużo ciekawszym wyglądem od standardowych pralek. Ranking pralek już wkrótce może wzbogacić się więc o nowe propozycje dla Was.

Nowe pralki nie mają pod względem wyglądu nic wspólnego ze sztywnym i ciężkim wizerunkiem standardowych pralek. Są one bowiem bardzo stylowe, eleganckie i wyrafinowane pod względem swoich kształtów. Zbędne linie zostały zamienione na jednolitą powierzchnię, która integruje ze sobą wszystkie elementy. Powiększone drzwi są tu praktycznie jedynym widocznym elementem.

Samsung Crystal Blue (WF10H9600EW) 2

Świetny wygląd nowych pralek to oczywiście nie wszystko. Samsung zastosował tu cały szereg nowoczesnych technologii, które ułatwiają pranie i odpowiednio dbają o jakość naszych ubrań.

Pralka Samsung Crystal Blue (WF10H9600EW) zostanie zaprezentowana już dzisiaj podczas FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi, nad którym firma Samsung objęła mecenat.

Zobacz pozostałe materiały o czołowych pralkach:

blog comments powered by Disqus
Samsung Crystal Blue - nowoczesne pralki z panelem dotykowym