PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek

Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek

Wybór pralki często nie jest łatwy. Na rynku tym mamy masę producentów. Jednym z czołowych jest Amica. W poniższym materiale omówimy największe zalety najnowszych pralek Amica.

Firma Amica w produkcji pralek stawia przede wszystkim na trwałość. Ma to być przecież sprzęt na długie lata. Ogromną zaletą są tu nowoczesne silniki Logic Drive. Zapewniają bowiem wydłużoną żywotność sprzętu, a także ultra cichą pracę - chyba nikt z nas nie lubi hałasującego sprzętu AGD.

Ważnym posunięciem było zastąpienie klasycznych rozwiązań napędowych stosowanych w większości sprzętów AGD mechanizmem bezszczotkowym. Szczotki stosowane w pralkach zużywają się bowiem najszybciej.

pralki Amica

Amica zwraca też szczególną uwagę na obudowę nowych pralek. Każda obudowa poddawana jest procesowi kataforezy. To nowoczesny, przyjazny dla środowiska proces. Skutkuje ochroną przed korozją i zniszczeniami. Sama blacha sprawdzana jest w komorze solnej - przebywa tam 1000 godzin.

Kolejnym atutem najnowszych linii pralek amica jest dbałość o prane materiały. Innowacyjny bęben „Pearl Drum” gwarantuje maksymalną ochronę dla pranych tkanin, zarówno podczas właściwego cyklu, jak również podczas wirowania. Jest to możliwe poprzez redukcję tarcia ubrań o siebie.

Sprawdź też: Ranking pralek

pralki Amica

Jak widać, nowoczesne pralki Amica mają sporo ważnych zalet. A czy Wy macie jakiś sprzęt tej firmy w domu? Jesteście zadowoleni?

Zobacz materiały o czołowych pralkach:

blog comments powered by Disqus
Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek