PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek

Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek

Wybór pralki często nie jest łatwy. Na rynku tym mamy masę producentów. Jednym z czołowych jest Amica. W poniższym materiale omówimy największe zalety najnowszych pralek Amica.

Firma Amica w produkcji pralek stawia przede wszystkim na trwałość. Ma to być przecież sprzęt na długie lata. Ogromną zaletą są tu nowoczesne silniki Logic Drive. Zapewniają bowiem wydłużoną żywotność sprzętu, a także ultra cichą pracę - chyba nikt z nas nie lubi hałasującego sprzętu AGD.

Ważnym posunięciem było zastąpienie klasycznych rozwiązań napędowych stosowanych w większości sprzętów AGD mechanizmem bezszczotkowym. Szczotki stosowane w pralkach zużywają się bowiem najszybciej.

pralki Amica

Amica zwraca też szczególną uwagę na obudowę nowych pralek. Każda obudowa poddawana jest procesowi kataforezy. To nowoczesny, przyjazny dla środowiska proces. Skutkuje ochroną przed korozją i zniszczeniami. Sama blacha sprawdzana jest w komorze solnej - przebywa tam 1000 godzin.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Kolejnym atutem najnowszych linii pralek amica jest dbałość o prane materiały. Innowacyjny bęben „Pearl Drum” gwarantuje maksymalną ochronę dla pranych tkanin, zarówno podczas właściwego cyklu, jak również podczas wirowania. Jest to możliwe poprzez redukcję tarcia ubrań o siebie.

pralki Amica

Jak widać, nowoczesne pralki Amica mają sporo ważnych zalet. A czy Wy macie jakiś sprzęt tej firmy w domu? Jesteście zadowoleni?

Jakie pralki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu pralek z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które pralki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung WF70F5E0W2W Samsung WF70F5E0W2WBest of the best!
2Bosch WLG24261PL Bosch WLG24261PL Sprawdź sam
3Beko WMB 51022 PL PTY Beko WMB 51022 PL PTY Ten ma niezłą cenę!
4Electrolux EWT0862IDW Electrolux EWT0862IDW Polecany model
5Beko WkB 51032 PL PTY Beko WkB 51032 PL PTY Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Najsolidniejsze Pralki - Ranking Specjalny TOP 30

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Amica Wskazuje Zalety Swoich Pralek
Autor: Łukasz