PODPOWIEDZI:

Innowacyjna Pralka w Twoim Domostwie - Poznaj Nowy Sprzęt Marki Bosch

Innowacyjna Pralka w Twoim Domostwie - Poznaj Nowy Sprzęt Marki Bosch

Higienicznie, precyzyjnie, a to wszystko w niskich temperaturach. Czy tak da się prać? Oczywiście, jeżeli ma się w swoim domostwie niesamowicie nowoczesną pralkę Bosch VarioPerfect WAW24740PL. Więcej informacji o niej w poniższym newsie.

Pralka to bez wątpienia jedno z najważniejszych urządzeń AGD. Warto więc w tym aspekcie postawić na model wysokiej jakości, który spełni nasze oczekiwania. Ranking pralek może bardzo w tym pomóc, choć trzeba też obserwować nowości na rynku.

Bardzo mocną pozycję na rynku pralek ma marka Bosch, która zresztą po raz kolejny potwierdza, że potrafi tworzyć innowacyjne urządzenia. Przykładem na to jest model Bosch VarioPerfect WAW24740PL.

Wspomniana pralka zapewnia pranie w niskich temperaturach nieprzekraczających 30-40°C. Wielkim atutem jest tu jednak opatentowana technologia ActiveOxygen. Dzięki niej usuwanych jest do 99,99% bakterii i zarazków, a to wszystko za pomocą jednego przycisku.

Warto wspomnieć, że cały proces wykorzystujący aktywny tlen nie trwa zbyt długo, bo konkretnie o 30 minut dłużej niż cykl zwykłego prania. Omawianą technologię można aktywować przy każdym z programów prania.

Co ciekawe, ActiveOxygen to także możliwość wykorzystania zupełnie osobnej funkcji, która bez użycia wody odświeży nasze ubrania dokładnie w 40 minut.

Bosch VarioPerfect WAW24740PL ma kilka innych atutów. Na pierwszy plany wychodzi bardzo niskie zużycie energii i wody. Wygodę obsługi zapewni natomiast duży wyświetlacz LED czy intuicyjny panel sterowania.

Z pralki można korzystać nawet w późnych godzinach dzięki cichemu i wydajnemu silnikowi EcoSilence Drive.

Bosch VarioPerfect WAW24740PL w skrócie:

  • ActiveOxygen
  • klasa efektywności energetycznej A+++-30%
  • WaveDrum
  • silnik EcoSilence Drive
  • wyświetlacz LED
  • cena: 4309 zł

Zobacz materiały o czołowych pralkach:

blog comments powered by Disqus
Innowacyjna Pralka w Twoim Domostwie - Poznaj Nowy Sprzęt Marki Bosch