PODPOWIEDZI:

Zyskaj zwrot pieniędzy lub prezent za odkurzacz i pralkę Samsung

Zyskaj zwrot pieniędzy lub prezent za odkurzacz i pralkę Samsung

Samsung przygotował nową akcję promocyjną dla osób zainteresowanych jego inteligentnymi pralkami oraz odkurzaczami. Klienci biorący w niej udział otrzymają zwrot części pieniędzy za zakup lub prezent o wartości do 799 złotych.

Inteligentne urządzenia AGD coraz częściej trafiają do polskich domów. O ile jeszcze kilka lat temu mogli pozwolić sobie na nie jedynie najbardziej majętni fani nowych technologii, dziś są łatwo dostępne dla każdego przeciętnego konsumenta. Co więcej, stają się one też coraz bardziej kompleksowe, oferując zaawansowane opcje komunikacji ze smartfonami oraz komputerami.

Konsumenci coraz częściej oczekują od każdego nowego sprzętu AGD jakieś formy wsparcia dla funkcji smart. Według badania przeprowadzonego przez Samsunga na reprezentatywnej grupie Polaków, ponad 70 procent rodaków chciałoby posiadać np. pralkę, która uczy się ich nawyków, zapamiętuje ustawienia, a także rekomenduje odpowiedni program. 63 procent potwierdza, że nie obawia się już korzystania z tego typu wynalazków. Co ciekawe, połowa pytanych chciałaby też, by inteligentne urządzenia w ich mieszkaniach wysyłały regularne powiadomienia o swoim stanie, np. na smartfon lub telewizor.

Badanie zostało zrealizowane w ramach przygotowań do startującej właśnie nowej kampanii promocyjnej Samsunga pod hasłem „Dla wygody”. Promuje ona inteligentny sprzęt AGD koreańskiego giganta, skupiając się przede wszystkim na pralkach oraz odkurzaczach. Producent przygotował z tej okazji dwie akcje promocyjne dla nowych właścicieli tych urządzeń. Kupujący pralki z serii AI Control mają szansę na zwrot części pieniędzy za zakupy; do posiadaczy odkurzaczy trafią z kolei prezenty pod postacią dodatkowych akcesoriów przydatnych w sprzątaniu domu.

Kup pralkę Samsung i odbierz zwrot pieniędzy

Pierwsza z promocji dotyczy pralek oraz pralko-suszarek Samsung, które korzystają z inteligentnych funkcji AI Control opartych o aplikację SmartThings. Mowa tu o najnowszych modelach z serii WW90T, WW80T, WW10T i WW701T.

Po zarejestrowaniu swojego uczestnictwa na stronie i wypełnieniu formularza zgłoszeniowego musimy pozostawić własną opinię o pralce, a następnie poczekać na przelew pieniędzy na podane wcześniej konto bankowe. Nastąpi on najpóźniej do 16 sierpnia. Promocja dotyczy sprzętu kupionego w dniach od 15 kwietnia do 31 maja 2021 roku.

Pełna lista urządzeń wraz z regulaminem akcji dostępna jest na oficjalnej witrynie Samsunga.

Kup odkurzacz Samsung Jet i otrzymaj prezent

Druga z promocji dotyczy odkurzaczy Samsung Jet z serii Jet 90, Jet 75 oraz Jet 70 i przeznaczona jest dla osób, które kupiły je w dniach od 12 kwietnia do 23 maja 2021 roku. Klienci, którzy zarejestrują się w akcji i napiszą recenzję nabytego urządzenia z hashtagiem #akcjasamsungjet, otrzymają jeden wybrany przez siebie prezent o wartości do 799 złotych. Mowa tu o stacji czyszczącej, dzięki której automatycznie usuwamy zawartość z pojemnika odkurzacza, a także dodatkowej baterii lub zestawie precyzyjnych końcówek do rury.

Pełna lista urządzeń wraz z regulaminem promocji dostępna jest na witrynie Samsunga.

Źródło: Samsung

blog comments powered by Disqus
Zyskaj zwrot pieniędzy lub prezent za odkurzacz i pralkę Samsung