PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Projektory Optoma dla fanów rozgrywek sportowych

Projektory Optoma dla fanów rozgrywek sportowych

Producent ekranów LED, kamer oraz innego sprzętu wyświetlającego, firma Optoma, promuje linię swoich domowych projektorów w różnych segmentach cenowych, które mogą sprawdzić się podczas transmisji nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Optoma oferuje konsumentom w sumie trzy modele projektorów multimedialnych stworzonych z myślą o użytkownikach, którzy są fanami sportowych rozgrywek oraz planują budowę kina domowego. Chodzi tu mianowicie o urządzenia Optoma HD146X, Optoma UHD35 oraz Optoma CinemaX P2. Każde z nich reprezentuje inny segment cenowy oraz możliwości techniczne.

Optoma HD146X - atrakcyjna cena i jakość

Projektor Optoma HD146X to przystępny cenowo model, który w sklepach znajdziemy w cenie nieco ponad 2000 złotych.

Mamy tu do czynienia z prostym, ale wygodnym w obsłudze i konfiguracji sprzętem. Wyświetla on obraz w rozdzielczości Full HD (1080p), a jego konstrukcja opiera się na klasycznej lampie osiągającej jasność 3600 lumenów.

Producent zaznacza, że dzięki funkcji Amazing Colour rzutnik zapewnia naturalne odwzorowanie kolorów. Zaletą jest tu też względnie niska waga (2,8 kg), która ułatwia przenoszenie i ustawianie urządzenia.

Optoma UHD35 – 4k i ekran 300 cali

Optoma UHD35 to projektor dla graczy, jak i fanów sportu

Optoma UHD35 to wysokiej klasy projektor w cenie 4599 złotych. Sprzęt wyświetla obraz w rozdzielczości 4K oraz wspiera standardy HDR10 oraz HLG.

W zachowaniu wysokiego kontrastu oraz żywych kolorów pomaga lampa o jasności 3600 lumenów oraz maksymalnym czasie pracy 15000 godzin. Model nadaje się świetnie zarówno do transmisji sportowych, jak i gier. W tym drugim przypadku warto podkreślić, że współpracuje on z wysokimi częstotliwościami odświeżania ekranu (aż do 240 Hz), a jego opóźnienie wejściowe wynosi 4,5 ms.

Wyświetlane przez projektor treści mogą osiągnąć rozmiary nawet 300 cali. Dzięki bogatym optycznym opcjom konfiguracyjnym zachowamy perfekcyjny prostokątny obraz, nawet w przypadku pracy z nierównymi ścianami i ekranami ustawionymi pod kątem względem rzutnika.

Zobacz nasz test projektora Optoma UHD35, aby dowiedzieć się o nim jeszcze więcej.

Optoma CinemaX P2 – laserowy projektor o krótkim rzucie

Optoma CinemaX P2 to laserowy projektor dla wymagających

Optoma CinemaX P2 to wielofunkcyjny projektor laserowy stworzony dla wymagających użytkowników. Odznacza się on niezwykle krótkim rzutem. Według producenta wystarczy umieścić go w odległości kilkunastu centymetrów od ściany lub ekranu projekcyjnego, by móc cieszyć się obrazem o przekątnej nawet 120 cali. Sprzęt pracuje z rozdzielczością 4K oraz standardem HDR10.

Podobnie jak dwa poprzednie modele CinemaX P2 gwarantuje bogate i soczyste kolory oraz świetny kontrast. Warto też wspomnieć o dedykowanych trybach działania przeznaczonych dla fanów sportu oraz gier, a także opcjach Smart, pozwalających na sterowanie urządzeniem za pomocą głosu. Atutem modelu jest też wbudowany soundbar. Cena projektora to ok. 14000 złotych.

Źródło: Optoma

blog comments powered by Disqus
Projektory Optoma dla fanów rozgrywek sportowych